Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KoNd2i0

EA Store - Jak pobrać grę za pomocą kodu?

Polecane posty

No właśnie jak to zrobić? Dzisiaj wygrałem konkurs Action Top z CD-Action 6/2009, dostałem kod lecz niestety nie wiem co dalej. Wchodzę na stronę www.eastore.pl, klikam na Battlefield 2 Complete Collection, następnie dodaje do koszyka, wybieram język etc. no i widzę takie pole "kod promocyjny" lecz gdy podany kod wpisuję pisze, że kod nieprawidłowy... Nigdy przez to nie ściagałem i może całkiem zbłądziłem i to wcale nie tutaj gdzie trzeba wpisuje ten kod?

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak to zrobić? Dzisiaj wygrałem konkurs Action Top z CD-Action 6/2009, dostałem kod lecz niestety nie wiem co dalej. Wchodzę na stronę www.eastore.pl, klikam na Battlefield 2 Complete Collection, następnie dodaje do koszyka, wybieram język etc. no i widzę takie pole "kod promocyjny" lecz gdy podany kod wpisuję pisze, że kod nieprawidłowy... Nigdy przez to nie ściagałem i może całkiem zbłądziłem i to wcale nie tutaj gdzie trzeba wpisuje ten kod?

Pozdrawiam

To znaczy ze zle wpisujesz kod.

moze cyfra , duza i mala litera.?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie...

Też wygrałem tę gre i mam dylemat...

Mam laptopa i komputer stacjonarny...

problem w tym że na kompie gra działała by w minimalnych wymaganiach sprzętowych a w laptopie nie ma myszki...

Drugi problem dotyczy tego że gdyby padł mi system albo coś to gra by przepadła

więc czy grę można pobrać dwa razy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi problem dotyczy tego że gdyby padł mi system albo coś to gra by przepadła

więc czy grę można pobrać dwa razy?

Z tego co wiem to EA Store działa podobnie jak Steam (no prawie podobnie) a więc będziesz mógł pobierać ile razy chcesz. Więcej info na stronie EA i zobacz "Jak mogę ponownie pobrać zakupione oprogramowanie?" i tam zresztą jest opisane co i jak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...