Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NewHunter7

Opera- zakładki

Polecane posty

Witam, mam pewien problem z operą. Często zapisuje ważne linki w zakładkach (mam ich bardzo dużo i mi są potrzebne). Przed formatem zgrałem sobie cały folder C:\Program Files\Opera, z nadzieją że po formacie gdy zainstaluje ponownie wyszukiwarke moge znaleźć w nim moje zakładki i wgrać je do folderu gdzie jest zainstalowana Opera. Otóż mój problem polega na tym, że niewiem który to folder z zakładkami.. Bardzo mi zależy na odzyskaniu zakładek, więc proszę pomóżcie!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed formatem zgrałem sobie cały folder C:\Program Files\Opera, z nadzieją że po formacie gdy zainstaluje ponownie wyszukiwarke moge znaleźć w nim moje zakładki i wgrać je do folderu gdzie jest zainstalowana Opera.

Błąd.

Opera przechowuje zakładki w "Documents and settings -> nazwa_profilu_użytkownika -> Dane aplikacji -> Opera -> .... plik *.adr

Należało użyć menu "Plik" (Import i eksport -> Eksportuj zakładki Opery) do zapisania zakładek.

Nie mam pojęcia jak ci pomóc, chyba tylko odzyskanie danych usuniętych przy formatowaniu może przypadkiem odtworzyć stary plik *.adr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...