Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

grubyzula

Rozwiązany: Fuel, przenikające tekstury

Polecane posty

Sprawa jest taka że w czasie gry tekstury znikają i wnikają wnikają między siebie. Karta graficzna to radeon 1950 pro sterowniki ( Catalyst 9.3 nowszych sie nie da wgrać ) w porządku. Ktoś miał już taki problem i go rozwiązał ????.Już mi ręce opadają, pomóżcie bo stówka pójdzie w błoto :( .

Zapoznaj się z zasadami tworzenia nowych tematów.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screny dam jak przyjdę z roboty, aco do konfiguracji to procesor intel 2,6 ( jeden rdzeń ) ,karta graficzna radek 1950 pro ( 512mb ) i 2 giga ram. Wiem że niby procek za słaby ale kumpla z takim samym sprzętem ( jedynie ramów ma 1,5 giga i karta to gf 7800 , ale procek ten sam ) śmiga aż miło.

Wróciłem z roboty weszłem na oficjalną stronę gry i tam jakiś użytkownik też się skarżył że ma takie babole.

http://www.imagebam.com/image/64a12340867864/

http://www.imagebam.com/image/3f686140867866/

http://www.imagebam.com/image/6fbffa40867868/

Ale tam też nie znali rozwiązania tego problemu, do naszego wydawcy to nawet nie dzwonie szkoda nerwów, może wydadzą jakiegoś patcha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie się zarejestrowałem żeby coś dodać od siebie w tym temacie,a w sumie napisać że nie tylko Ty masz taki problem bo u mnie jest to samo;/

Mój komp

Procesor AMD Athlon 64, 3000+

płyta główna MSI K8N Neo

Pamięć fizyczna 2048 MB (DDR SDRAM)

Karta wideo - ASUS AH3650 Series Agp 512MB

Dysk fizyczny - Seagate 80 GB i Seagate 40 GB

Monitor Maxdata Belinea [17" LCD]

2x DVD

Amacrox Warrior AX450-PNF 400W

UPS - Active Power

Głośniki - Creative Inspire 5.1

Może ktoś znajdzie na to sposób?

post-77818-1247595970_thumb.jpg

post-77818-1247595990_thumb.jpg

post-77818-1247596027_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby to takie proste a sam źle napisałeś. Menadżer urządzeń to jest w panelu sterowania -> system, a tam o FUEL nic nie ma! Jacojaco chodzi o to żeby podczas gry wcisnąć świętą trójce (ctrl + alt + del) i w zakładce procesy znależć FUEL. Wtedy prawym go -> ustaw priorytet i na wysoki. Jak już sobie poradziłeś to wybacz traktowanie jak przedszkolaka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki sam problem, i rzeczywiście zmiana priorytetu na 'wysoki', lub nawet 'powyżej normalnego' powoduje, że tekstury nie rozmywają się ale za to w moim przypadku powoduje to ścinanie się gry niezależnie od ustawień grafiki.

więc wybór mam taki:

priorytet normalny - rozmywające się tekstury ale płynna gra (30fps) lub

priorytet wysoki - brak rozmycia ale ścinanie (10fps)

:mad:

a ja chcę nie mieć rozmycia i nie mieć ścinania!!!

jak to osiągnąć :happy: ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem występuje głównie przy procesorach jednordzeniowych (a minimalne wymagania dla Fuel to dwurdzeniówka). Jedno z rozwiązań jakie znalazłem na forum Codemasters, to ustawienie dla gry trybu zgodności z Windows 98. Niektórym to pomaga, mnie niestety nie. :( Sytuację poprawia jedynie zmiana priorytetu na wysoki, ale gra zaczyna wtedy ścinać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem krótko gra jest do du..y

1.gra ma strasznie dziadową grafikę nawet na max

2.paskudnie wyglądające i wczytujące się tekstury(myślałem że gorszej gry pod kątem wczytywania tekstur NIŻ UNDERCOVER nie znajde a tu prosze )

3. gra ścina się jak nieszczęście no żal przy takiej dziadowej grafice!!!!!!!! na moim kompie !!!!!!!

4 najgorzej chyba zoptymalizowana gra jaką w życiu widziałem

5 najbardziej czego w życiu teraz żałuje to tego że poświęciłem kilka godzin na ściągnięcie tej dziadowskiej gry

6 lepszy już jest symulator rolniczy

A OTO MÓJ KOMP(naiistotniejsze podzespoły )

AMD athlon x2 4800+ 3.2ghz(po podkręceniu)

4 gb ram goodram 800mhz dual chanel

Radeon hd 4850 HIS ICQE4

GRA POPROSTU ŻAL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŻAL to jest jak ktoś psioczy, że nie działa mu pirat. Ja mam oryginałka i nie ma problemów zarówno na 9800gt jak i hd4870. A jeśli ściągnięcie gry jest dla Ciebie największym życiowym błędem - proponuję wyłączyć kompa i wyjść czasem z domu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...