Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kain87

Komputer zawiesza się przy wczytywaniu stron

Polecane posty

Skoro 1 problem = 1 post.

Drugi problem mam taki:

Przełożyłem modem(D-LINK DWL 550+) z tego poprzedniego komputera do innego blaszaka (niby sprawnego), po zainstalowaniu wszystkiego ściągnąłem Mozzile 3.5 i gdy wczytuje strony to się wiesza cały komp(tylko magiczny reset pomaga). Tak się dzieje i na Mozzili i IE.

Sprzęt to GTX260 216, E8400, Gigabte DS3L, kingstone 4GB 800, feel III 500W ilumination, SG 500GB.

Jak ktoś wie co to może być to niech napisze.

PS.

mam nadzieje że teraz post jest poprawnie napisany;)

Prawie, jeszcze temat. Ale spoko, sam czasem czuje się zagubiony w tym systemie - GFR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to odpisuję po raz drugi na to samo pytanie.

Spróbuj zaktualizować sterowniki do modemu oraz system, to powinno załatwić problem, jeśli nie, to przeskanuj jeszcze kompa jakimś porządnym antywirusem, bo może coś siedzieć w systemie. Jeśli to nic nie da, to pisz, to będziemy kombinować dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki mam (prawdompodobnie) najnowsze, zreszą niemogę po internecie śmigać bo się komp wiesza(ledwo co na forum wszedłem). Sprubuje jeszcze przeskanować ale wątpie. Niewiem czy to nie jest zwiazane z płytą główną albo ze słabym zasilaczem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewykluczone, FEEL jednak nie bez przyczyny znajduje się na czarnych listach zasilaczy, dobrze by było sprawdzić na czymś lepszym. Aczkolwiek karty sieciowe nie pożerają aż tyle mocy, by zasilacz zaczął przez nie nie wyrabiać. Tzn. mam na myśli to, że jeśli to zasilacz, to komp już wcześniej powinien się wyłączać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

a ja stawiam na zasilacz kompa masz mocnego i trochę prądu żre nawet jak przeglądasz stronki a ten zasilacz nie ma prawa zwać się zasilaczem (kto Ci go tam wsadził)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, FEEL-e są słabe, ale przynajmniej nie odwalają takich numerów jak Codegeny, Tracery, czy inne ścierwo, jeśli gra, czy wykonuje inne zadania obciążające procek i kartę graficzną, a komp się mu nie wiesza (przynajmniej nic o tym nie pisał), to przy przeglądaniu stron tym bardziej nie powinien. Ja stawiam na stery, źle dociśniętą kartę sieciową, lub jakiś niezałatany błąd w systemie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z początku resetował się ale zaktualizowałem bieosa i było wporządku, do sterowników bym się nieprzyczepił ponieważ na starym kompie karta sieciowa dzałała bardzo dobrze przez ponad 2 lata dopuki grafa nie padła(reszte to już znacie), a system jest ten sam jak w starym kompie. Spróbuję jeszcze wyjąć sieciówkę i jeszcze raz włożę.

Jeszcze jedno pytanie może byc tak że karta jest zastara (w co wątpie) do tego kompa, tak przynajmniej zrozumiałem z tego co mi gość w serwisie mówił.

PS.

Komputer wiesza się tylko przy wczytywaniu(najszybciej i najczęściej na Mozilli), a nie jak jest już wyświetlona strona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem z komputerem w serwisie i u nich wszystko działa poprawnie, a u minie dalej się wiesza. Przełożyłem kartę sieciową do starego komputera i działa wszystko poprawnie.

Czy to możliwe że u mnie na kablu od anteny robi zwarcie i przez to się zawiesza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak może być problem ze sterownikami i systemem jak na starym komputerze wszystko działa bez zarzutów (system i sterowniki te same). Zresztą komputer do serwisu zawoziłem cały i u nich wszystko działało, a u minie dalej się wiesza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...