Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

WWWeekendowy konkurs CDA #7: "Howdy, kowboju!"

Polecane posty

Kontynuujemy weekendową zabawę dla użytkowników strony www.cdaction.pl. Ponieważ nadchodzący numer CD-Action zapowiada się nam bardzo kowbojsko, chcemy sprawdzić, czy nasi czytelnicy nadają się na rewolwerowców przemierzających prerie Dzikiego Zachodu.

Zadanie jest więcej niż proste ? dlatego jeśli nie dostaniemy co najmniej 100 zgłoszeń, dojdziemy do wniosku, że czytają nas nie kowboje, a bezzębne indiańskie squaw. Co trzeba zrobić? Pstryknąć fotkę, która udowodni, że Jesse James, Butch Cassidy, Sundance Kid i bracia McCall mogą wam co najwyżej polerować ostrogi. Włóżcie kowbojskie kapelusze, złapcie kolta i... reszta zależy już od was. Możecie dosiąść konia, możecie wycelować w stronę obiektywu jak podczas pojedynku rewolwerowców, możecie zarzucić lasso na przechodzącą w pobliżu krówkę. Możliwości są bezkresne. Jak pogranicze...

Fotki należy wklejać w tym wątku forum, do poniedziałku, do godziny 10.00. Prośba ? niech zdjęcia mają taką nazwę jak wasz profil na forum, z uwzględnieniem dużych i małych znaków (np. Hut.jpg).

W tym tygodniu do wygrania są trzy gry Call of Juarez: Więzy Krwi. Wyślemy je do dwóch uczestników konkursu wybranych w głosowaniu na stronie i jednego wyróżnionego przez nas. Tyle tylko że nie po zakończeniu konkursu, a dopiero po premierze gry, czyli na początku lipca.

Zapraszamy do zabawy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pricekar

Oto pas i łupy dosyć... hmmm... niecodziennego kowboja, bo i ma sprzęt kuchenny, i wojskowy, i indiański. Jedno jest pewne; (prawie) nikt z nim nie wygra!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm,dopiero początek ,a juz sporo "kauboyów" ( :D ), sie zgłosiło,więc i ja spróbuję.Moje zdjecie faktycznie może kojarzyć się z "kałboyem" ,a to ze względu na nietypowe nakrycie głowy...,jakość zdjecia b. mierna ( Smuggler nie wyżywaj sie proszę na fotografie .... ) ,bo robiona komórką w przypływie chwili,więc podpowiem,że nakryciem owym jest .... nocnik :P.

Dziękuję za uwagę i zapraszam do głosowania !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy można dać dwa zdięcia? I jak je wtedy nazwać? Orzech XIX i Orzech XIX (2)??? Bo mój łeb wręcz kipi od pomysłów. Szkoda, że nie mam żadnej krowy przy sobie (moja siostra ma setki pluszaków i ani jednej krowy, uwierzycie??????)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...