Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Professor00179

Myszka nie dziala...

Polecane posty

Mam pewien problem. Myszka USB przestala dzialac i nie wiem dlaczego. Czasami jak gram myszka 'zacina' i na ok. sekunde traci kontakt z kompem. Ostatnio problem sie poglebil bo jak myszka sie odetnie to nie bezie dzialac do resetu kompa... Teraz nawet reset juz nie pomaga w niektorych sytuacjach.:/ Co robic? Czy to problem z myszka (ma juz dobre 3 lata co najmniej), czy z wejsciem usb?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem w domu kolejna myszke ktora jest podlaczona za pomoca 'starego' wejscia (takiego zzielonego chyba 'szeregowe' jesli pamietam). Jeszcze nie probowalem bo nie mialem czasu. Jakby co to przekladanie myszki z jednego USB do drugiego nie dziala. Wydaje mi sie, ze kabelek rzeczywiscie moze juz nie wyrabiac bo myszka zazwyczaj siada jak kablem ruszam. Szkoda mi tylko sie jej pozby bo w angli 'normalnej' myszki jeszcze nie spotkalem - najwiecej jest takich 'kulkowych'; raz widzialem razera, ale za ?50... No chyba jednak nie mam wyboru i myche przyjdzie wymienic. Szkoda bo ta ma przyciski multimedialne dzialajace w Windows media player i jak gram w fpsy to bardzo wygodne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze kabelek rzeczywiscie moze juz nie wyrabiac bo myszka zazwyczaj siada jak kablem ruszam.

Kabel można wymienić.

Co prawda wymaga to pewnych zdolności manualnych, i podstawowego sprzętu ... ale wykonalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...