Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MQc

Szukam programisty :)

Polecane posty

Hej,

szukam osoby, która podjęłaby się wykonania pewnego programu.

Wymagania:

- Umiejętność programowania w stopniu pozwalającym na przygotowanie nieskomplikowanej aplikacji, potrafiącej zapisywać pracę w tworzonych przez siebie plikach.

Co oferuję:

- Zapłatę w postaci gier i ew. jakiegoś sprzętu

- Wdzięczność naczelnych CDA :)

Jeśli masz doświadczenie w programowaniu (oczywiście aplikacja musi dobrze działać pod XP i Vistą, więc np. Pascal odpada;) i chcesz poznać szczegóły, napisz do mnie prywatną wiadomość.

Ogłoszenie jest ważne do momentu, w którym znajdę odpowiednią osobę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem studentem IV roku Inf na AGH-u jeśli napisałbyś mi o co dokładnie chodzi mógłbym się tego podjąć (piszę w C/C++ oraz bardzo dużo w PHP - zawodowo). Prosiłbym o maila z dokładniejszym opisem o co chodzi.

Pozdrawiam

Adrian S.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe uzupełnienie. :)

Propozycji doszło już kilkadziesiąt (za co szczerze dziękuję!), część ludzi już wzięła się za pracę, niektórzy zrezygnowali - i wciąż pojawiają się nowi.

Najczęściej zadawane pytania to:

- Jaki jest czas realizacji programu?

Akcję zakończę w momencie, gdy dostanę pierwszy działający, funkcjonalny program. Nie musi być jeszcze skończony na 100%, ale będzie wyglądał tak, żebym wiedział, że po kilku poprawkach spełni stawiane przed nim wymagania.

- Czy ma to być program okienkowy?

Tak byłoby najlepiej. Powinien bez problemu działać w środowisku Windows, a tu bez okienek raczej się nie uda.

- Czy może być oparty na bazach danych MySQL?

Niestety nie, zależy mi na tym, by operował na plikach za pośrednictwem sieci lokalnej.

Na wszelkie inne pytania odpowiadam poprzez prywatne wiadomości.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ja mógłbym napisać taki program za free dla wprawy, ale nie wiem czy to ma sens skoro to jest konkurs "kto pierwszy ten lepszy". Po co tracić czas kiedy grupa napaleńców na darmowe gierki będzie szybko sklejać po nocy jakiś wątpliwej jakości software, byle szybciej :teehee:

Moim zdaniem powinien być wyznaczony termin do którego można wysłać program i zostanie wybrany najlepszy, proste :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ja mógłbym napisać taki program za free dla wprawy, ale nie wiem czy to ma sens skoro to jest konkurs "kto pierwszy ten lepszy". Po co tracić czas kiedy grupa napaleńców na darmowe gierki będzie szybko sklejać po nocy jakiś wątpliwej jakości software, byle szybciej :teehee:

Moim zdaniem powinien być wyznaczony termin do którego można wysłać program i zostanie wybrany najlepszy, proste :tongue:

Zgadzam się :biggrin: . Gdyby był jakiś termin oddawania prac też bym powalczył. Ale szkoda mi czasu na konkurs w którym trzeba napisać jak najszybciej kiepskiej jakości program który ledwie spełnia minimalne wymagania byle tylko zdążyć przed innymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przekonaliście mnie. :)

Informację zdjęliśmy już z głównej strony, więc dużego napływu nowych chętnych się nie spodziewam.

Ogłaszam wszem i wobec termin nadsyłania programów: 31 maja 2009

Wyniku konkursu przed tym terminem nie ogłoszę - szanse będą równe dla wszystkich. Przy czym warto wysyłać niedokończone projekty wcześniej - będę pisał, co jest do poprawienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...