Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BlueSoul

Problem z dyskiem windows 10

Polecane posty

Witam, włączając komputer oraz wchodząc na główne konto komputer na początku bardzo wolno chodzi, po czym się freezuje otwierając menadżer zadań widzę, że dysk jest w 100% użyciu. Jednakże wchodząc na konto zapasowe na którym komputer też miał 100% zużycie lecz udało mi się na nim wyłączyć automatyczną defrgmentację dysku, wyłączyć indeksowanie plików oraz wyłączyć wstępne ładowanie do pamięci. Wchodząc na drugie konto problem jest nadal taki sam. Jeżeli ta informacja coś wniesie to oba konto mają ten sam dysk niepodzielony na partycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie dokładnie procesy obciążają dysk? Może mógłbyś wrzucić screena z Menedżera zadań z zakładki Procesy, z listą posortowaną zgodnie z malejącym użyciem dysku?
Nie zaszkodzą też wartości atrybutów SMART, do odczytania za pomocą choćby HDDScan.

PS Nie wiem, kim jest Patrycja, ale jednak ładną zasadą jest pisanie imion wielką literą ;) (nieprzestawianie kolejności liter wewnątrz wyrazu też)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odzew. Słuszne spostrzeżenie z tą Patrycją, miałem na myśli partycję już zedytowałem. Do zdjęcia z menadżera dam link, ponieważ plik jest za duży, a nie mogłem zrobić screenshota gdyż komputer znowu się zaciął, w załączniku przesyłam pdf z HDDScan.

Link: https://www.fotosik.pl/zdjecie/48a1ff418fc39d54

smart.pdf

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...