Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dessel123

Wiatraki w karcie graficznej

Polecane posty

Witam.

Mam bardzo poważny problem z kartą graficzną,konkretnie MSI Gaming X GTX 1050Ti 4GB DDR5.

Otóż karta ta posiada chłodzenie polpasywne, więc wiatraki powinny się kręcić po osiągnięciu 60 stopni Celsjusza. Podczas gry w Wiedźmina 3 postanowiłem sprawdzić temperatury. Dostałem prawie zawału gdy zobaczyłem 95 stopni i od razu wyłączyłem komputer by nie zniszczyć karty. Potem sprawdziłem i okazało się iż wiatraki kręcą się jedynie parę sekund po włączeniu pc a potem nawet po osiągnięciu 90 stopni ani drgną. MSI Afterburner pokazuje iż wiatraki normalnie kręcą się szybciej wraz ze wzrostem temperatury - ani drgną. Proszę o rady i o pomoc, błagam jestem zrozpaczony ponieważ karta jest nowiutka , tydzień temu wkręcona do komputera. Na wszelki wypadek mam gwarancję ale nie bardzo mogę jej użyć i mam nadzieję że znajdę rozwiązanie. Jeszcze raz błagam o pomoc, w razie pytan jestem gotowy odpowiedzieć na każde. PS. Jestem tu nowy mam nadzieję że nie zlamalem regulaminu. Pozdrawiam :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, webtom napisał:

Nie zaszkodzi sprawdzić, czy MSI Gaming APP (znajdziesz ją np. tutaj) nie pomoże - z tego, co kojarzę, da się z jej poziomu wyłączyć wyłączanie wentylatorów.

Posiadam Gaming App zainstalowała się podczas instalacji sterowników karty ponieważ mam ją z tej firmy - nie ma tam takiej opcji, jutro oddaje kartę do serwisu a jak tam nic nie znajdą to wysyłam na gwarancję - o ile strona składania reklamacji MSI zadziała bo jak na razie nie chce :/ Jakby ktoś miał jednak jakieś pomysły jeszcze to jestem otwarty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...