Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

astroden

Motion Twin

Polecane posty

LaBrute to gra przez przeglądarke zrobiona we fleshu przez francuzką firmę. Mimo obcego języka interfejs jest naprawdę intuicyjny i łatwo się połapać.

labrute.fr

Wchodzimy na strone, w okienku po lewej wpisujemy nick i tworzymy swojego avatara, następnie kilkamy valider. Na początek mamy 6 walk na arenie do wykorzystania. Za każdą wygraną mamy 2 expa, za przegraną 1. Z nowymi lvlami zdobywamy nowe bronie, skille itd. Gra ma w sobie ten urok że nie jest zbytnio czasłochłonna i daje wiele zabawy, bowiem cała nasza postać jest tworzona losowo. Tak więc to fajna zabawa wpisać swojego ulubionego, wymyślonego nicka i sprawdzić jaką postać przypisze nam gra! Serdecznie zapraszam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie nieco przeedytować temat, bo myślę, że warto zapoznać się z różnymi grami od Motion Twin. Niektóre z nich są co prawda tylko po francusku, ale i in English trochę się znajdzie. W większości z nich (bez zapłacanie kasy) można pograć tylko parę rund dziennie, więc nie pochłaniają sporo czasu, lecz wszystkie są bardzo starannie zrobione, mają cieszącą oko grafikę i sporo miodności.

Ja od siebie polecam zwłaszcza AlphaBounce.

A tak moderatorsko - zmieniłem też podanego linka. Otrzymujesz tylko pouczenie słowne, ale radzę się zapoznać z zasadami panującymi na forum. Referale można dawać tylko w tym dziale, ale z wyraźnym zaznaczeniem, że to referal i co z tego masz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...