Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dr4g0nCh1ld96

Obs nagrywanie z gier czarny ekran

Polecane posty

Chce nagrywać z gier filmiki na YT wszystko spoko dopóki nie pewien błąd nie wiem co.Reinstaluje a tu dalej ten błąd jest wiecie jak to naprawić?

Ps.W OBS w zakładce "przechwytywanie gry" jest szary ekran a chyba powinno być inaczej załączam screen z OBS-a.

Zapomniałem nie mogę nagrywać z gier na steam itp oraz po błędzie filmik nagle strasznie mało ważyły,były podejrzanie płynne,no i black screen na nagraniu a w obs-ie to co na obrazku poniżej.

Bez tytuł3u.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okno jest szare, bo nie masz w tym momencie włączonej żadnej aplikacji pełnoekranowej, gdybyś miał dwa monitory i w tym momencie na drugim gra działałaby w fullscreenie, to owszem wtedy powinien tu być z niej obraz, w innym wypadku tak się jednak nie stanie. Upewnij się także, że tytuł, który chcesz nagrywać działa w trybie fullscreen, a nie borderless window - w takim bowiem układzie OBS nie ma aplikacji pełnoekranowej do nagrywania i stąd mogłyby wynikać problemy. Jeśli to nie zadziała wypróbuj opcję przechwytuj konkretne okno - musisz wtedy odpalić grę i korzystając z alt+tab wybrać jej okno przy tworzeniu takiego profilu w OBS. Oczywiście nie działa to z aplikacjami, które z alt-tabem mają problem, ale możesz zrobić to na próbę, by przekonać się czy nagrywanie w ogóle działa. Upewnij się także, że wyłączone jest przechwytywanie zewnętrznych nakładek, o ile funkcja ta nie jest Ci potrzebna - może to bowiem czasami generować problemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już wspomniałem:

9 godzin temu, emqi napisał:

Upewnij się także, że wyłączone jest przechwytywanie zewnętrznych nakładek, o ile funkcja ta nie jest Ci potrzebna - może to bowiem czasami generować problemy.

Przy Uplayu to mus, bo jego nakładka robi problemy, przy Steamie/Originie nie powodowało to raczej żadnych błędów, niemniej warto spróbować, głównie nakładka różni te gry od wersji drm-free. Stosowną opcję możesz zaznaczyć/odznaczyć poniżej opcji "Przechwytuj kursor" w okienku na Twoim screenie. Do tego rzeczywiście podaj konfigurację sprzętową, tak jak wspomniał Sevard.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej te nakładki spróbować po prostu wyłączyć (przynajmniej do testów). Wyłączenie przechwytywania nie zawsze działa. Dodatkowo swoją nakładkę dodaje również Windows 10 oraz kilka innych programów (np. Raptr, Plays.tv, AMD ReLive, NVIDIA GeForce Experience, TS3 itp.) i one też bywają problematyczne. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To screen z widokiem nagrania .Ale wcześniej było jeszcze inaczej z grami DRM free nie działało,a z grami na steam i podobne działało.Parametry wstyd się przyznać ale powiem tylko liczę na wyrozumiałość i uszanowanie.Oto one:

Procesor i3-3217u 2x1,8ghx

Ram 4gb

Grafika intel Hd 4000

Dysk 500gb hdd

Rozdzielczość 1366x768

Bez ty4tułu.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam laptopa marki Dell DESKTOP-SI40TOS

procesor i7-6700HQ CPU

16,GB RAM

typ systemu 64-bit

NIe dzaiała mi przechwytywanie gry. Próbowałem zmieniać kartę graficzną w ustawieniach i uruchamiałem gry i OBS jako administrator. sprawdziłem większość poradników na YouTube i nic proszę o pomoc.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...