Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Live3213

Rozwiązany: ,,Artefakty"

Polecane posty

Witam, mam problem dotyczący.. właściwie komputera, nie jestem pewien co do karty graficznej, zamówiłem ją ok. półtorej tygodnia temu. Po grze w DayZ, stwierdziłem, że pójdę pograć w Evolve Stage 2 ze znajomymi.. (Screen ,,Artefaktu" w załączniku) i od tamtego czasu, problemy w grach. (Nie we wszystkich) Powiedzmy, w Counter Strike: Global Offensive, nie występuję żaden artefakt, w Rocket League, na najwyższych owe ,,Artefakty" występują, gdy zmniejszam ustawienia na najniższe, problem znika, lecz nie we wszystkich grach, mogę tak zrobić, bo owe ,,Artefakty" wyskakują nawet na najniższych. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc, naprawdę. Specyfikacje komputera podam poniżej.

Procesor: Intel (R) Celeron CPU 550 2,6ghz x 2

Karta Graficzna: Nvidia GeForce GTX 550 TI

Pamięć RAM: 4 GB.

Model Systemu / Płyta Główna: MS 7788

PS: Zasilacz 500w / Producent Modecom. (Zasilacz wymieniony, po ukazaniu się problemu z 420w od Tracer'a)

20160808201919_1.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz kupiłem również jakieś 3 dni temu w Komputroniku za 120 sądziłem, że będzie dobry, mogłem wybrać Chieftec'a. Aczkolwiek coś mnie podkusiło, żeby kupić ten. I tak to jest ten ze zdjęcia. Sterowniki też raczej nic nie pomogą, ponieważ to się stało podczas gry, przedtem komputer się wyłączał i wyskakiwały bluescreen'y. PS: Przedtem mam na myśli, przed pojawieniem się artefaktów.

Karte sprawdzałem Furmarkiem, poniewaz słyszałem od kumpla, że to ,,Wykrywa" winę karty. Nic się podczas ,,Skanowania" jeśli tak to można nazwać Furmarkiem nie pokazuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupowałeś go przez Internet, to powinieneś móc go zwrócić.

Branie Chiefteca w ciemno to raczej też nie jest zbyt dobry pomysł, bo i temu producentowi zdarzały się niezbyt udane konstrukcje, no ale chyba aż takiego dramatu, jak Feel, to nie wypuścił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez internet go nie kupowałem, lecz sądzę, iż to nie jest wina jak twierdzisz tego szajsu. Ale jakiegoś innego podzespołu, zasilacz wymienię od razu, po tym jak dowiem się o co biega z tymi Artefaktami, jeśli byłbyś w stanie mi pomóc, bądź ktoś inny, byłbym niezmiernie wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć więcej screenów z artefaktami, bo z tego jednego to tak trudno powiedzieć, czy w ogóle jest to coś ze sprzętem, czy z kodem gry.

Sądząc po tym, że problem występuje w części gier, a w innej części nie, to obawiam się, że może być uszkodzony rdzeń karty i pewne instrukcje nie są wykonywane poprawnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki nie pomagają. Lecz mam pewność, że coś jest z kartą, aczkolwiek nie miałem okazji podłączać jej do lepszego komputera. Mam ją na gwarancji, więc mogę ją oddać na gwarancje.

Lecz, za nim oddam ją na gwarancje, da się zrobić coś, by jednak te artefakty ustąpiły ?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...