Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HaSzU

niskie fps'y

Polecane posty

Witam, dzisiaj dokonałem zakupu nowej karty a mianowicie gtx 970 g1 gaming. Wszystko było spoko aż do momentu odpalenia gry (Wiedźmin 3) GeForce experience zoptymalizowało Wieśka na ustawienia Wysokie/Ultra. Po włączeniu gry miałem może max 30 fps. Gdy zmieniłem ustawienia na niskie było chwilowe skoki do 40fps. Gra była praktycznie niegrywalna tak jak na starej karcie gtx660. Nie wiem co może być tego przyczyną. Jak ktoś miał podobny problem to proszę o pomoc. Pozdrawiam 

-Gigabyte gtx970 g1 gaming 

-i5 4440

-8GB RAM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, emqi napisał:

Usunąłeś poprzednie i zainstalowałeś nowe sterowniki? Podaj markę i moc zasilacza.

Marka: Gigabyte Moc: 600w. Pobrałem i zainstalowałem sterowniki przez geforce experience. Nic nie odinstalowywałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw wywal to [ciach] GeForce Experience, a później sprawdź czy podpiąłeś dodatkowe zasilanie do karty. Przeinstaluj też sterowniki do wersji 365.19, ale zaznacz CZYSTĄ INSTALACJĘ i odznacz [ciach] GeForce Experience.

Używanie wulgaryzmów, nawet wykropkowanych nie jest na tym forum mile widziane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Jaro070 napisał:

Najpierw wywal to [ciach] GeForce Experience, a później sprawdź czy podpiąłeś dodatkowe zasilanie do karty. Przeinstaluj też sterowniki do wersji 365.19, ale zaznacz CZYSTĄ INSTALACJĘ i odznacz [ciach] GeForce Experience.

Używanie wulgaryzmów, nawet wykropkowanych nie jest na tym forum mile widziane.

Super pomogło, dzięki wielkie za pomoc :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Już raz temat został zamknięty ale sytuacja się powtarza. Po ponownym uruchomieniu gry w tym przypadku Wiedźmin 3 gra jest w maks 40 fps'ach. Wcześniej po odinstalowaniu starych sterowników do karty i zainstalowaniu nowych do gtx970 było 40-80 fps na ustawieniach wysokich/uber. W innych grac komputer też zachowuje się tak jakby działał na mojej starej karcie (gtx660). Jeżeli ktoś przypuszcza co może być przyczyną tak niskich fps'ów to zachęcam do wzięcia udziału w temacie. Pozdrawiam

 

 

-Gigabyte gtx970 g1 gaming

-intel core i5 4440 3,1 Ghz

-tt lightpower 600w

-8GB RAM

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...