Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matrix5552

GTX 970 - Czarny ekran

Polecane posty

Witama kupiłem nowy komputer od morele przyszedł złożony wszystko działało jak należy jednak po jednej nocy miałem cały czarny monitor męczyłem się z 3 h żeby przywrócić obraz udało się lecz komputer przestał wykrywać kartę graficzna na obudowie mam dodatkową moc na wentylatorki oba działają i diody od karty się świecą wiec zasilanie jest, komputer jest zapląbowany więc nie mogę wyciągać karty i podłączać na nowo, zdażyło mi sie to już  2 razy za pierwszym razem jak juz odzyskałem obraz zrobiłem formata wszytko działało az do następnej nocy wtedy znowu dokładnie to samo lecz zmienienie kabelka 2-5 razy odraz poklikanie na monitorze klawisza "source oraz auto" uratowało sytuacje, cały dzień działało znowu normalnie i dzisiaj rano znowu ten sam problem tym razem jednak nie udało się i tym razem znowu przestał wykrywac karte nie moge tez zainstalowac sterwonikow do karty bo mowi cos tam ze nie zgodne prosze o pomoc jestem dość słaby w te klocki a zwłaszcze w biosy jak coś to biosa mam dual eufi bios gigabat a płyta gigabyte ga h110m-s2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwal się modelem zasilacza (jeżeli masz gdzieś pod ręką, to właściwie nie zaszkodziłaby pełna specyfikacja komputera), monitora, a także posiadanym systemem operacyjnym i wersją instalowanych sterowników do karty graficznej.

Kiedy dokładnie ten komputer kupowałeś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...