Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BareFootSauce

Windows 10 Insider Preview

Polecane posty

Witam!

Kilka tygodni temu dołączyłem do programu Niejawnych Testerów Windows. W ramach programu pobrałem na swój komputer Windowsa 10 w kompilacji 10130. Po kilku dniach system się "wysypał" - wystąpił błąd krytyczny i interfejs całego systemu przestał działać. Po tym zrobiłem formatowanie komputera i zainstalowałem pożyczony Windows 7 (wersja "kopia zapasowa") ponieważ pilnie potrzebowałem działającego komputera. Teraz jesteśmy już po premierze dziesiątki i moje pytanie brzmi czy mogę teraz w jakiś sposób otrzymać pełną wersję Windowsa 10 jako członek niejawnych testerów Windows ?

Dodam, że mam płytę instalacyjną Windows 10 w kompilacji dla testerów oraz jego obraz ISO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym zrobiłem formatowanie komputera i zainstalowałem pożyczony Windows 7 (wersja "kopia zapasowa") ponieważ pilnie potrzebowałem działającego komputera.

Konieczność koniecznością, ale użycie pirackiego systemu piractwem pozostaje. W związkuz tym, zgodnie ze wszelkimi forumowymi wytycznymi, ostrzeżenie zostaje wystawione.

A co do pytania, obiecywali że tak:

https://wpworld.pl/43153/program-windows-insider-bedzie-kontynuowany-po-premierze-windows-10/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...