Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biszi

BLUE SCREEN - nowy komp

Polecane posty

Nie wiem czemu ale od jakiegoś czasu pojawia mi się co jakiś czas blue screen, komp nowy, windows nowy, sterowniki aktualne i wszystko git a tu podczas gry w np. GTA4 czy LOL i oglądania jednoczenie meczu (ja oglądam mecz, bratanek gra w gry) on się po prostu blue screenuje. Nie jest to zawsze, bo czasem przez kilka dni tego nie ma. Dzieje się to również podczas ściagania plików dużej masy.

Tutaj informacje z Blue Screen View, niestety wcześniejszych nie mam bo czyściłem kompa CCleaner

http://images70.fotosik.pl/692/2117710993128b9e.png

Mam dwa monitory jeden podpiety do kary graficznej drugi do zintegrowanej, ale wczesniej też to było. Kij wie co mam zrobić, no a wkurza to...

Pomóżcie ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam windows 7 ultimate service pack 1

Western Digital Caviar Blue, 3.5'', 500GB, SATA III, 7200RPM (WD5000AAKX) (Dyski twarde 3,5'')

GoodRam DDR3 PLAY 4096MB PC1866 SILVER CL9 (GYS1866D364L9A/4G) (Pamięci - PC)

Asus Radeon R9 270 OC 2GB DDR5 (256BIT) PCI-E 2DVI/HDMI/DP BOX (R9270-DC2OC-2GD5) (Karty graficzne)

ASRock H81M S1150 H81 2DDR3 USB3/HD/DVI/DS BOX - H81M (Płyty główne)

SilentiumPC Vero L1 500W 80Plus 2 lata Door-to-Door - VL1-500 (Zasilacze)

Intel CORE i5-4460 3.20GHz LGA1150 BOX BX80646I54460 - Haswell Refresh (Procesory)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zaktualizować BIOS płyty głównej i karty graficznej. Ewentualnie to kwestia wadliwej pamięci RAM. Możesz sprawdzić ją przy pomocy programu Memtest86. Pobierz ten plik: http://www.memtest86.com/downloads/memtest86-usb.zip

W środku jest kreator, dzięki któremu stworzysz bootowalnego pendrive'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest obecnie tylko przy ściąganiu z torrentów i przeglądaniu jednoczesnym internetu.

Dokupiłem sobie drugą kość pamięci rami, oczywiście taką samą obie są sprawne. Podejrzewam dysk twardy, zasilacz albo kurcze nie wiem, karte sieciową...

poczytam, dzięki za info, jakby ktoś jeszcze mógł coś doradzić to proszę bardzo o rady ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...