Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dikusek98

Problemy z naprawą Windows 7

Polecane posty

Cześć, mam problem z laptopem a dokładniej z Windowsem 7 zainstalowanym na nim, a wygląda to następująco. Jakiś czas temu padły mi pliki rozruchowe, na początku system próbował sam naprawić ale nie potrafił, a ja chciałem uniknąć powrotu do ustawień fabrycznych no i zamiast naprawić jeszcze pogorszyłem sytuacje i padł mi plik "BCD", a teraz zaczęły się schody jakiś czas temu padła mi również stacja dysków i nie mam płyty z Windowsem, a komputer już przy starcie woła płytę z systemem i próbowałem coś kombinować z pendrive'm (zgrałem system na niego z płyty od kolegi tylko w celu naprawy) ale nie bardzo mi to wyszło. Czy ktoś może miałby jakiś pomysł żeby to poszło z pendrive'a? Czy muszę najpierw wymienić stację dysków? Gwarancja wygasła dawno temu także nie ma na co liczyć. Laptop to Acer Aspire 5732Z

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłe kłopoty - http://www.microsoft.com/en-us/software-recovery.

Czy ktoś może miałby jakiś pomysł żeby to poszło z pendrive'a?

Spróbowałbym tak:

1)Ściągamy obraz płyty (ISO) systemu z powyższego adresu.

2) Nagrywamy go na pendrive'a (można użyć podanego na stronie narzędzia lub innego do wypalania obrazów). Ważne - wypalamy obraz, nie kopiujemy na dysk.

3) Jeśli wszystko poszło dobrze i ustawiliśmy odpowiednią sekwencję startową, system powinien uruchomić się z pendrive'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wszystko ładnie pięknie tylko gdy podłącze pendrive przed odpaleniem kompa to pendrive się świeci (pokazuje że czyta) ale laptop się ścina na ekranie "acer" i nie rusza przez jakieś 15 min a potem na powrót pokazuje mi żeby włożyć płytkę z oprogramowaniem ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...