Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kovoko

Rozwiązany: Jak usunąć HDS-Total-1.8?

Polecane posty

Jak w temacie. Sporo jest zagramanicznych stronek, które to tłumaczą, ale przez to dziadostwo, każda strona z końcową .com automatycznie tłumaczy mi się na polski, a wtedy nie idzie nic zrozumieć. Poza tym HDS-Total-1.8 wywala mi reklamy, dodatkowe okienka, instaluje programy, podobno jeszcze grzebie w rejestrze... Próbowałem usunąć go z "rozszerzeń" w Chrome, ale przy każdym uruchomieniu przeglądarki, program czy wirus znowu się włącza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w zainstalowane programy przez panel sterowania.

Zobacz czy nie masz któregoś z tych programów na liście, prawdopodobnie będzie tylko jeden z nich

HDS-Total-1.8,Sm8mS, Discount Cow, V-bates, PriceMeter, Supra Savings, Network System Driver,FreeSoftToday, Search Assist, Re-Markable, Zombie Alert, Wajam, Coupon Server,Lollipop, HD-Total-Plus, BlockAndSurf, Safe Saver, SupTab, WebenexpV1,Lollipop, Software Updated Version, DP1815, Video Player, Convert Files for Free,Plus-HD 1.3, BetterSurf, MediaPlayerV1, PassShow, LyricsBuddy-1, PureLeads,Media Player 1.1, RRSavings, Fraveen, Websteroids, Savings Bull, TidyNetwork,Search Snacks, MediaBuzzV11, Re-markit

Później wywal dodatek z Chrome i innych przeglądarek.

Jak to nie pomoże możesz jeszcze spróbować przeskanować komputer programem AdwCleaner

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...