Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Finn908PL

Od jakiś 2 miesięcy komputer wyłącza mi się tylko w wybranych grach, co to za problem? Czy da się go usunąć?

Polecane posty

Od 2 miesięcy tylko w wybranych grach (CS: GO, PAYDAY 2, Sleeping Dogs, raz w Borderlands 2) wyłącza mi się komputer, a dokładniej tak, jak bym wcisnął przycisk "RESET", tylko że ja sobie spokojnie gram i tak nagle po prostu resetuje się komputer. Najdziwniejsze jest to, że jak już zresetuje się komp to po włączeniu gry (która się wyłącza) mogę już grać w nią bez wywalania. Ale w reszcie gier (np. League of Legends, Vindictus, itp.) nic się nigdy nie dzieje.

Dzisiaj zrobiłem formata i znowu zainstalowałem PAYDAY'a 2 i zagrałem raz i zresetowało mi kompa po 90 minutach (wcześniej po 20 minutach, ale po ponownym uruchomieniu, jak mówiłem wcześniej, mogłem w nie grać tyle, ile dusza zapragnie).

Nie wydaje mi się że to zasilacz ponieważ nie wywala cały czas tylko w pierwszym uruchomieniu gry w danym dniu, np. Rano zacząłem grać w CS'a (to tylko przykład) i mi się zresetował komp. Gdy włączył się ponownie, włączam CS'a i gram w niego ile chcem.

Poza tym mam nowy, kupiony zasilacz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej Everesta, odpal HWMonitor, tam masz wszystkie potrzebne informacje. Odpal grę i co jakiś czas kontroluj temperatury na HWMonitorze. Jak coś przekroczy 70 stopnii, to znaczy, że przez tą część komputer się resetuje. (najprawdopodobniej).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...