Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam mam windows xp SP3. Może to jest istotne: w piątek chciałem zaktualizowac sterowniki do mojej karty graficznej nvidia 9400GT. Więc wszedłem na stronę nvidii i automatycznie wyszukalemje, pobralem i przy instalacji wyskoczyło mi jakieś okno że jeśli sterowniki zostaną zainstalowane to coś się może z systemem popsuć. Więc anulowalem instalację. W sobotę jak walczyłem kompa to moim oczom ukazało się wszystko malutkie poczynając od ikon po splaszczone otworzone każde okno w systemie. Nie da się też otworzyć gier np PoE. Strony www laduja się bardzo wolno i są również splaszczone. Przy przesowaniu otwartego okna widać jak ekran faluje. Co może być tego przyczyną? Dodam że jeszcze wyskoczyła mi aktualizacja Java więc ją pobralem i zainstalowalem a potem przy stronie nvidii do automatycznego wyszukania rodzaju grafiki też była wymagana Java więc ją też pobralem i zainstalowalem więc 2 razy ją zainstalowalem. Czy będzie wymagana reinstalacja systemu? Czy może uda się to jakoś inaczej rozwiązać? Proszę o szybkie odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mówisz? A jak wgl sprawdzić jaką mam grafikę?

Bo kiedyś oddałem kompa do naprawy i mówili że ywymienili grafikę. Pewnie na tą samą

I chcę się upewnić że dobre sterowniki zainstaluje

oki :) dzieki wielkie maksv6, podziałało :) temat do zamknięcia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...