Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CaZ

Rozwiązany: Karta Graficzna Ati Radeon HD 4670 pojawiające się paski.

Polecane posty

Mam problem z kartą graficzną(chyba), jak włączę komputer to pojawiają mi się paski na ekranie na początku takie dwa duże na środku monitora i potem po prawej stronie, dalej cały monitor jest w jakiś kolorowych kropkach i podczas wyświetleniu loga płyty głównej jest cała jakby pokryta kropkami itd.

Stało się to tak jak wczoraj wieczorem siedziałem na internecie, próbowałem włączyć nic nie dawało. Dziś o 9:00 podchodzę włączam i też nie działa. Wczoraj rano jeszcze działała. Obecnie włożyłem inną kartę i paski zniknęły więc to raczej na pewno wina Karty Graficznej? Można to jakoś naprawić?

Z góry dzięki!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyta główna: Asus P5QL-E

Procesor: Pentium Dual Core E5200 2,50GHz

Pamięć ram: Kingston HyperX DDR2 2 GB, ale gdzieś jeszcze miałem 1 GB

Dysk: 500 GB i 200 GB

Zasilacz: Enermax Liberty ELT500AWT (500W)

Budżet to kilka stówek do 250zł około.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pentium na s775, więc z GPU tutaj nie zaszalejemy ;). Tutaj masz wydajniejszego od tamtej MSI HD7750 na Allegro -

http://allegro.pl/karta-graficzna-radeon-hd-7750-2048-mb-850-mhz-i4000859590.html

Niby nowy, ale nic nie wiadomo o gwarancji, więc lepiej się o to zapytać sprzedawcy. Z używek celuj w HD4870, lub HD4890, choć na ten procek i tak ta ostatnia nie wyciśnie pełnej wydajności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie kupisz używanego E8400. Jednak lepiej byłoby dołożyć jeszcze z 50 zł i kupić używanego czterordzeniowego Core2Quad Q6600. Do tego jeszcze go podkręcić i wydajność będzie dużo lepsza, od wspomnianego wcześniej E8400.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to przydałaby się w ogóle zmiana platformy na nową, ale jak już chcesz uzyskać coś przyzwoitego z tego co masz to nie ma co wymieniać na E8400, już lepiej dołożyć do Q6600. Do tego poszukać HD7750 z gwarancją a jak może być bez gwarancji to GTX460 z allegro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...