Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Akron

Dzwoneczek na pasku zadań - Chrome

Polecane posty

Witam.

Googlowałem - nie ma. Więc piszę: mam taki problem, że od jakiegoś czasu po włączeniu przeglądarki Chrome wyskakuje mi na pasku zadań ikonka dzwoneczka - powiadomienia. Rzeczona ikonka irytuje mnie tym bardziej, że nie mam pojęcia jak ją wyłączyć. Dziwna sprawa, bo w ustawieniach zaawansowanych przeglądarki -> ustawienia treści wyłączyłem otrzymywanie powiadomień, więc nie wiem w czym problem żeby ten dzwonek też zniknął. Wie ktoś jak to wyłączyć? Prosiłbym o podanie tego tajemnego sposobu. Z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ok.3 miesiące temu miałam ten cholerny dzwoneczek na dole w pasku windows ale weszłam na to chrome://flags i zrobiłam tak jak jest napisane i faktycznie dzwonek zniknął. Niestety dzisiaj włączam komputer i co widzę? znowu od . teraz natomiast nie mogę znaleźć ''włącz ulepszone powiadomienia'' czy może mi ktoś powiedzieć w którym to jest miejscy zeby wyłączyć to cholerstwo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rozwiązanie

1. W pasek adresu wstukujesz:

chrome://flags

2. Wyszukujesz (Ctrl+F) sobie opcje

- Włącz powiadomienia synchronizowane

- Google Now

i ustawiasz ich wartości na "Wyłączone".

3. Zjeżdżasz na sam dół strony i klikasz przycisk, który zapisze ustawienia i uruchomi ponownie przeglądarkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten problem i nie mogę się go pozbyć. Rozwiązanie podane przeze mnie nie działa, podobnie jak rozwiązanie podane przez GriX. Ktoś ma jakiś inny pomysł?

PS Ten, kto projektował ten dzwoneczek jest po prostu idiotą... Dlaczego nie można wyłączyć tej żałosnej ikonki w normalny sposób?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam smile_prosty.gif

Więc u mnie jest to zrobione tak...

1. W chrome://flags mam wyłączone obie opcjie

- Włącz powiadomienia synchronizowane Mac, Windows, Linux, Chrome OS

- Google Now Mac, Windows, Linux, Chrome OS

2. W menadżerze usług mam wyłączone dwie usługi :

- Usługa Google Update (gupdate)

- Usługa Google Update (gupdatem)

3. W zaporze mam zablokowany ruch dla aplikacji C:\Program Files (x86)\Google\Update\GoogleUpdate.exe.

Po wykonaniu tych punktów nie pojawia mi się już ikona w trayu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie cackać sie z Google - oni dają "ukryte" opcje wyłączenia ikony powiadomienia tak długo jak nikt jej nie znajdzie. Chcecie być sprytni to nie szpanujcie jakimiś ukrytymi ustawieniami tylko wprost:

Start => Panel Sterowania => Wygląd i Personalizacja => Pasek zadań i menu Start

Wybieramy opcję "Dostosuj ikony na pasku zadań" i odznaczamy "Zawsze pokazuj wszystkie ikony i powiadomienia na pasku zadań"

W tej chwili możecie wyłączyć sobie wszelkie ikony jakie tylko chcecie, włącznie z "dzwoneczkiem" i zapewniam, że aż do reinstall'a dzwoneczek wam nie powróci, no chyba, że go włączycie wink_prosty.gif

Normalnie przyczepiłbym się do wykopalisk, ale w tym przypadku warto dla potomnych zachować. - MD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...