Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

freshow0

Brak sterowników pod Windows 7

Polecane posty

Witam, mam problem, ponieważ szykuję się do wgrania innego systemu i chciałem wrzucić sobie na pendrive'a już sterowniki pod Windows 7. Wchodzę na stronę producenta mojej płyty (Asus P5VD2-VM/SI) i jako, że nie ma mojej płyty to wziąłem bez końcówki /SI. Tylko, że jest mały problem bo nie ma sterowników pod Windows 7, najwyżej są do Visty:/ Czyli z tym mobo nie zainstaluję Windowsa 7?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko pytanko, bo jak ściągnąłem te sterowniki do tego ASUSA to one chyba są spakowane po prostu, zn. brak żadnego instalatora. Przy gigabyte mam instalatory a tutaj jakby wszystko już jest zrobione tylko skopiować. Dobrze myślę? Jeśli tak do do jakiej ścieżki skopiować, zn. jakie foldery potworzyć? Bo ściągnąłem ze strony Asusa AudioADI1986blebleble i w tym zipie jest folder ADI1986, Display_VIAP4M900_blebleble i tam mam folder 32bit, JMicronJMB363_RAID_bleble i tam mam folder Raid/Jmb363, PATA_SATA_IDE_bleble i tam mam folder VIA.

Co z tym zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem zabardzo z czym masz problem. Po wypakowaniu tego pliku otrzymujemy cos takiego jak na screenie.

AudioADI1986blebleble i w tym zipie jest folder ADI1986, Display_VIAP4M900_blebleble i tam mam folder 32bit, JMicronJMB363_RAID_bleble i tam mam folder Raid/Jmb363, PATA_SATA_IDE_bleble i tam mam folder VIA.

U mnie nic takiego nie ma (znaczy się nie ma tych podfolderów Display_VIAP4... itp.). Po wypakowaniu tworzy się folder AudioAD1986A610x6100_Vista a w nim jest podfolder AD1986A. I to wszystko. Na pewno ściągnąłeś ten sam plik?

post-10914-0-90458400-1389520148_thumb.j

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...