Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ivor12345

Problem z Firefoksem

Polecane posty

Witam, mam taki oto problem. Pewnego dnia pobrałem program Free Studio i do tego czasu wszystko było ok. Po pobraniu Mozilla zaczęła krzyczeć że mam niezupdatowaną wersję ale za aktualizację każe sobie płacić. Więc zrobiłem reisnstall tej co mam, i było dobrze przez parę dni.

Teraz nie zapisują się opcje, nie da się zmienić strony startowej, cokolwiek dam, wchodzi takie coś

http://www.delta-hom...2&ts=1380213084

zaczęły się nagminnie odpalać reklamy czego wcześniej nie było, no i po otwarciu nowej karty wchodzi jakaś dziwna przeglądarka, chociaż dotychczas zawsze było google. Również nie zapisuje się historia i muszę wpisywać czasem cały link, co także jest nowe.

Co robić? Proszę o pomoc.

Problemy związane z oprogramowaniem komputerowym umieszczamy w dziale "Programy". Temat przeniosłem. - politan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już podjąłem inne kroki, usunąłem wszystkie przeglądarki, zostawiłem tylko explorera na wszelki wypadek i założyłem chroma. Delty nie ma, ale często są wyświetlane reklamy. No i też się drze że przeglądarka jest nieaktywna w identyczny sposób co mozilla więc wnioskuję że to jakiś wirus. Przeskanuję system i napiszę czy pomogło,.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdBlock w tym przypadku nie musi pomóc. Delta niestety instaluje się gdzie się da i trzeba ją wytępić, żeby móc normlanie korzytać z internetu.

W przypadku starszych wersji użycie ADWCleanera oraz Malwarebytes' Anit-Malware (Delta to PUP, więc po przeskanowaniu systemu trzeba zaznaczyć opcję, że ma być usunięta) załatwiało sprawę. Być może i tutaj się sprawdzi.

Tak, czy siak przeskanuj system obydwoma programami, usuń to co znajdą i wrzuć na forum logi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, już jest ok, nie mam Mozilli, ani aviry. Pobrałem chroma i avasta, przeskanowałem, usunąłem to co znalazł. i mam tylko 7.80 gb na dysku c wolnego miejsca a usunąłem co się dało. No i te reklamy już nie są takie uciążliwe. Jakby powłączały się na początku bo nowa przeglądarka jest i już spokój. Tylko co z tym dyskiem teraz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...