Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blackhand

Rozwiązany: Problem z pobraniem aktualizacji do Windows Vista SP2 32bit (KB971035)

Polecane posty

Mam problem z pobraniem aktualizacji do Visty, konkretnie tej. Przy próbie uruchomienia "narzędzia do sprawdzania oryginalności" jestem częstowany takim oto komunikatem:

post-14874-0-08432100-1378223736_thumb.j

No więc, gdzie w tym śmietniku, który MS nazywa swoją stroną www, można znaleźć tą "najnowszą wersję", która umożliwi mi pobranie tej łatki? Trafiłem tutaj, ale poza zainstalowaniem (po kliknięciu na "Validate now") nie wiadomo czego i stwierdzeniem, że mój Windows jest oryginalny (no Amerykę odkryli normalnie confused_prosty.gif) nic ta strona nie dała, żadnego programu do wygenerowania kodu, nic kompletnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sprawdził od sprawdzenia daty w systemie (czasem się to przestawi przez przypadek i potem są problemy). Najlepiej odpalić automatyczną synchronizację z serwerami czasu i wtedy sprawdzić, czy instalacja pójdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, w takim razie kolejne pytanie. Z jakiej przeglądarki korzystasz? Z walidacją mogą być problemy na innych przeglądarkach niż IE (MS jakiś czas temu zepsuł ActiveX odpowiedzialny za poprawną walidację na innych przeglądarkach i jakoś nie śpieszy im się, żeby to naprawić).

Możesz spróbować użyć również Microsoft Genuine Advantage Diagnostic Tool. W części przypadków rozwiązuje on problem, jeśli tutaj nie rozwiąże, to wrzuć na forum logi, które on wypluje (możesz najpierw zamazać klucz, którego część będzie widoczna).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie pomyślałem w ogóle o możliwości skorzystania z IE :D. Może dlatego, że tą przeglądarkę mam trwale zablokowaną w firewallu i o niej całkiem zapomniałem. Z poziomu IE weryfikacja przeszła, łatka już pobrana i się instaluje :).

Dziękuję i proszę o kłódeczkę :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...