Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ins0maniaC

Kod na towarzysza (NEVERWINTER)

Polecane posty

Witam. Nie miałem zielonego pojęcia gdzie umieścić ten wątek, ale potrzebuję pilnej porady. Gdzie mam wpisać kod na towarzysza (ten nadrukowany na płytce) bo za cholerę nie mogę znaleźć takiej informacji.

Od znajomego z gry dostałem informację, iż miałby kod ten wpisać w zakładce Redeem Key na stronie głównej NV. Wpisałem oczywiście. Z tego co widać przyjęło. Jednak towarzysza nie widać. Podobno miałby przyjść w wiadomości w grze, czy to prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych krok po kroku:

1. Wchodzimy na http://nw.perfectworld.com/ i logujemy się na nasze konto.

2. Wchodzimy w Redeem Key w zakładce "The Game".

3. Logujemy się do gry.

4. Wyruszamy do Protector's Enclave (Enklawa Protektora).

5. Znajdujemy Agenta do spraw nagród (NPC z numerkiem 5)- znajduje się on w Sali Sprawiedliwości (góra mapy).

6. Wchodzimy w interakcję z postacią, wybieramy zakładkę "Dodatek" i wybieramy przedmiot "Najemnik".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypasiony jest ten towarzysz wink_prosty.gif Wziąłem sobie czarodzieja i na początek przy rozwoju postaci zainwestowałem w spowalnianie przeciwników i kosi ich najemnik.

BTW to bardzo się cieszę, że gra była dodana do CDA bo mimo iż jestem fanem d&d i pierwszego neverwintera przeszedłem chyba ze wszystkimi dodatkami (a to gra jeszcze z tej epoki gdzie gry starczały na trochę dłużej niż 1 noc wink_prosty.gif ) to ta gra mi się wydawała, że to będzie kolejne głupie MMO free to play jakich się teraz mnóstwo narobiło (tym bardziej, że w poprzednim CDA dostało tylko 6+}. Jak już dostałem nowego towarzysza i była na płytce (nie musiałem jej ściągać) to z ciekawości zainstalowałem. No i powiem, że warto było bo mnie wciągnęło, widać, że gra jest jeszcze w budowie, mają być zrobione brakujące klasy postaci, ale czuć już klimat nwn i myślę, że to jedno z ciekawszych MMO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...