Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iwon92

Programy czyszczące komputer dobra i darmowe

Polecane posty

Witam Potrzebuje rade dotycząca programowa czyszczących komputer. Co lepsze i dlaczego.

Auslogics Disk Defrag czy Defraggler ?

JetClean czy CCleaner ( Jaka rusznica miedzy nimi jest Jet według mnie lepszy ale czekam na wasza opinie ?

Revo Uninstaller czy coś innego ?

SpeedFan dobry do pomiary temperatury ?

SUPERAntiSpyware Free Editio dobre czy cos lepszego a darmowego jest?

Update Checker aktualizacja SA jeszcze lepsze programy nisz to i darmowe i polskie?

Wise Disk Cleaner, Wise Registry Cleaner , Wise Care 365

Czy ArcaVir do dobry anty wirus i nie mam czego się bać ze mi na komputer wejdzie?

Doradźcie co z tego zostawić by był porządek w komputerze I nic zległo z komputerem sie nie stało

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Potrzebuje rade dotycząca programowa czyszczących komputer. Co lepsze i dlaczego.

Auslogics Disk Defrag czy Defraggler ?

JetClean czy CCleaner ( Jaka rusznica miedzy nimi jest Jet według mnie lepszy ale czekam na wasza opinie ?

Revo Uninstaller czy coś innego ?

SpeedFan dobry do pomiary temperatury ?

SUPERAntiSpyware Free Editio dobre czy cos lepszego a darmowego jest?

Update Checker aktualizacja SA jeszcze lepsze programy nisz to i darmowe i polskie?

Wise Disk Cleaner, Wise Registry Cleaner , Wise Care 365

Czy ArcaVir do dobry anty wirus i nie mam czego się bać ze mi na komputer wejdzie?

Doradźcie co z tego zostawić by był porządek w komputerze I nic zległo z komputerem sie nie stało

1. Zdecydowanie Auslogics Disk Defrag. Mam go od kupna Win7, dobrze układa pliki i je kompresuje, po wykonaniu zadania widać przyrost jakości. Defraggler jest podobny, tylko że miałem z nim problemy, zmniejszał mi ilość miejsca na dysku.

2. CCleaner to program głównie do czyszczenia aplikacji. Ma nawet specjalne rozszerzenie (na łamach czasopisma ktoś zamieścił artykuł o czyszczeniu i tam było wymienione), chyba najlepszy program moim zdaniem razem z odkurzaczem. Potrafi też czyścić podstawowe błedy w rejestrze. Najlepsze jakie mam.

3. Odinstalować zawsze możesz przecież windowsowymi aplikacjami i tak samo szczątki programów pousuwać samemu. Nie polecam.

4. Zamiast takich malutkich programów, które nie chronią tak kompleksowo, i nie za dobrze. Zawsze możesz pobrać darmowego Avasta, Trial Kasperskiego lub Nortona.

5. Jeśli samemu nie wiesz jak instalować sterowniki, to lepiej wybierz SlimDrivers czy Driver Easy.

6. Wise Care 365, bo łączy oba poprzednie i ładnie czyści.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...