Jump to content

Armistan

Forumowicze
 • Content Count

  152
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Armistan

 • Rank
  Krasnolud
 • Birthday 09/16/1999

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 1. Masz pięć gwiazdek za muzę na początku.
 2. Normalnie Terra Nova. A właśnie, to był całkiem miły serial, dużo było tam dinusiów, szkoda że nie ma drugiej serii.
 3. Ja mam numer na kartę, w Orange (mało rozmawiam przez telefon, nie warto płacić abonamentu, a i tak rzadko doładowuję, po jakieś 10zł), a miła pani i tak zadzwoniła, że już tak długo mam numer, to chciała dać mi super nowoczesny telefon. Na początek były różne pytania typu, na jaką kwotę i jak często doładowuję itp., gdy wyraziłem głębsze zainteresowanie ofertą, rozłączyła się, a później już nikt nie dzwonił.
 4. @up Podpaski? Heh. Mnie chcieli zaprosić na jakiś pokaz mody, a później bym dostał prezent, dokładniej baryłkę piwa. Dla pań była parasolka. Chociaż strasznie mnie wkurza, gdy dzwoni jakiś nachalny człowieczek, gdy powiedziałem "Nie, dziękuję", usłyszałem "Skoro pan dziękuje, to znaczy że nie za nic, więc wysłać zaproszenie?", w takich momentach to szlak trafia. Później pytania typu "Ale dlaczego nie?", odpowiadam że nie będę się tłumaczył, albo coś równie miłego, to telemarketer(ka) sam(a) się rozłącza.
 5. Zdaje się że jest opcja "nie pamiętam hasła". Możesz w to kliknąć, i wtedy hasło zmienisz, za pomocą maila.
 6. Tak się składa że lubię czytać mitologie.
 7. Ja też jestem opętany przez demona, codziennie na śniadanie zjadam bezbronną dziewicę! A tak serio, to skoro Bóg wszystko stworzył jak Mu się podobało, to skąd wziął się szatan? I nie mówcie że Adam i Ewa go stworzyli, bo kusił ich zanim zgrzeszyli. Dalej, jak dwie osoby mogły przedłużyć gatunek? To jest niemożliwe, a jeśli to musiało dojść do kazirodztwa, które jest grzechem ciężkim.
 8. Domyślny Shepard nie ma kodu.
 9. O, a mi miły pan z Origin, załatwił problem od ręki na live chacie. Ten pierwszy, bo ten drugi to jakiś zakręcony był, i na jedną wiadomość przez kilka minut nie odpisywał.
 10. Edycje zwykłe: Mass Effect - edycja premierowa, kompletna - Hmm, może 35zł? Knights of the Old Republic - edycja premierowa, same płyty - 20zł Unreal Antologia - Złota Edycja - Jakieś 25zł? World of Goo - premierowa - Tak około 28zł, kiedyś gra była w CDA, a na allegro średnia cen niewiele wyższa. Another World 15th Anniversary Edition - kompletna - 10zł, gra była wielokrotnie w różnych czasopismach Assassin's Creed - premierowa, polska - 30zł? Assassin's Creed 2 - reedycja Exclusive, angielska - 45zł? Bionic Commando - premierowa, polska - 18zł, było w CDA Dead Space - premierowa, polska - 35zł Supreme Commander - premierowa, polska - Jakieś 10zł World In Conflict - premierowa, polska - 15zł GTA IV - premierowa, angielska - 45, może 50zł Gears of War - premierowa, polska - 30/35zł BioShock - premierowa, angielska, w steelbooku - 43zł BioShock - premierowa, polska - 33zł TimeShift - premierowa, polska - 20zł
 11. Armistan

  5.53

  Ja też zrobiłem sobie wolne. @Sermaciej Powiem im!! Spodziewaj się nalotu na dom. @up Panu wójtowi kasy starczy i na windę i dla Macieja. A ja mam średnią 4.47 bo mi musieli zaokrąglić, bo by było rozwinięcie nieskończone z szóstkami na końcu. Znak szatana.
 12. Armistan

  5.53

  Pokonałeś moje koleżanki?
 13. Zdaje się że dostał bana bo jak weszłem na jego profil, to ujrzałem: " Ten użytkownik nie jest dłużej aktywny.".
 14. Temu od ostatniej szpili zostawiłem nawet komentarz, niestety nie zatwierdził, ew. nie zdąrzył gdyż wpis usunięto. Tak, użył bloga zamiast odpowiedniego działu na forum. @Ylthin Skoro gościu cię drażni to nie korzystaj z owoców jego pracy. A skoro powszechnie uważa się że to troll, to go jeszcze karmisz. Bo ja, jakbym zobaczył szpilę w swoim tyłku, nie obraziłbym się.
×
×
 • Create New...