Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AK74

Co się dzieje z you tubem?

Polecane posty

Od pewnego czasu występuje problem z funkcjonalnością tego serwisu. Wyższa rozdzielczość ustawia się po dłuższej chwili. Filmiki często przerywają się w trakcie oglądania i wyświetla się inny czas końcowy. Różne takie dziwne rzeczy jak zatrzymywanie się obrazu, choć dźwięk jest kontynuowany. Buforowanie się zacina lub jest wolne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YT ma jakieś problemy ostatnio. U mnie też czasem strasznie wolno się ładuje, czasem w ogóle filmik się nie włącza. Czytałem na różnych forach (polskich, zagranicznych) - nie jesteśmy jedynymi, którzy borykają się teraz z tym problemem. Trzeba to przeczekać po prostu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również od około tygodnia youtube zaczął szwankować, jednak to do poważnego stopnia. Nie wczytuje większości filmików, nawet na 240p o.O... Aktualizowałem ActiveX, skanowałem w poszukiwaniu wirów itp. jednak niczego nie znalazło. Wie ktoś czy to od ich serwerów czy co.

Na pierwszej stronie tego działu jest kilka tematów związanych z tym problemem. Przyczyną jest tutaj najprawdopodobniej YouTube. - politan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...