Jump to content

AK74

Forumowicze
 • Posts

  270
 • Joined

 • Last visited

Reputation

2 Neutralna

About AK74

 • Rank
  Człowiek
  Człowiek

Recent Profile Visitors

1,285 profile views
 1. Jak dodać malunek na samolocie, aby dwustronnie układał się symetrycznie? Opcja w grze daje to na odwrót, tak jakby wymuszali zakup dodatkowych slotów premium do modyfikacji.
 2. Polska nadal jest krajem marionetkowym, gdzie rządzi klika podporządkowana zachodnim metropoliom. Uczestnictwo w misjach wojennych, więzienia CIA, kupowanie bojowego szmelcu. To są decyzje. które interesowi ogółu nie służą. Ukraina jest państwem słabym, którego rozwój zależał od wsparcia Rosji. Panują tam oligarchowie, a masy żyją w biedzie. Donbass się zbuntował z przyczyn ideologicznych (wrogość do żywiołu banderowskiego) oraz ekonomicznych- podwyżek cen, spadku wynagrodzeń, groźby redukcji przemysłu. Co to za niby terroryści skoro kijowska junta ostrzeliwuje całe miasta, a cywile chronią się w Rosji. Podporządkowanie gnijącemu zachodowi doprowadzi do katastrofy i nędzy.
 3. Co robią banderowcy? Ostrzeliwują miasta wschodniej Ukrainy, sprowadzają śmierć na tamtejszą ludność. Dlaczego mieszkańcy uciekają do Rosji, a nie na zachód skoro to Rosja i bojownicy Doniecka i Ługańska są przedstawiani jako zagrożenie?
 4. Dostałem teraz Asa pancernego na T-44, więc się uspokoiłem. Na Pustyni dobrze się spotuje, a Komaryna to nienawidzę.
 5. Ja się schowałem za domkiem, a koleś zaczął do mnie pruć, choć się powinien wystawić, a go nie widziałem. Był niedaleko, a w pobliżu miałem sojuszniczy czołg.
 6. Głupie te replaye, bo nie pokazują pozycji wroga i nie można sprawdzić czy gość nie cheatował.
 7. Wrzucają jakieś gigowe patche tekstur zamiast wzbogacać rozgrywkę czy zoptymalizować to ich cudo.
 8. W to się już nie daje grać, bo chyba tam są już prawie same boty, co skutkuje brakiem jakiejś sensownej taktyki i jednostki grupują się w bezsensownych miejscach odsłaniając flanki, co skutkuje pewną przegraną. Jeszcze wcześniej to tak się nie rzucało w oczy, ale teraz to już jest nagminne.
 9. Ale tam są jakieś pociski wybuchowe a nie ppanc.
 10. Z tym pociskiem jest dziwna sprawa, bo raz to potrafi z daleka rozwalić nawet dwa czołgi, ale innym razem to specjalnie nic nie robi nawet z bliższej odległości.
 11. Czemu to Su-122 przeładowuje się wieki? Jak ktoś tam zemdleje to jeszcze dłużej!
 12. Problem w tym, że symbolika nazistowska dotyczy Niemiec, które najbardziej ją cenzurują, w przypadku Rosji to nawet jest zamiar przywrócenia dawnej nazwy Stalingrad Wołgogradowi.
 13. Odnośnie dwójki, którą dali na Steamie za free, to jest chora gra. Niby tematyka snajperska, ale poziomy są liniowe, więc trzeba w zasadzie wytłuc wszystkich, co jest absurdalne w etapie, gdzie wpierw musimy rozwalić czołg IS2, a potem wejść do kwatery ACz po jakieś dane wywiadowcze. W środku jest taki tunel, z którego zaczyna wybiegać cały pułk i należy wszystkich rozwalić. To są misje dla jakiegoś Rambo, a przecież nasze uzbrojenie dodatkowe jest słabe. Mamy maksymalnie 2 magazynki do peemu, a strzelanie z tego słabo wypada, bo w takiej sytuacji to przeciwnicy są bardzo odporni.
 14. Ten system wykrywania jest chory. Na piaszczystej rzece obtłukują mnie ciężkie czołgi i nie widzę żadnego. Jak w coś takiego grać? Co tam? Postawili sobie scouta i mogą wytłuc całą drużynę? Głupie! Takie coś to niech działa na tych wojnach klanowych, a na randomach to niech dają normalny system.
 15. 4 minuty na naprawę wieży w AB to jest duża przesada.
×
×
 • Create New...