Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WitcherPL

Kompuer się zawiesza/zamraża

Polecane posty

Witam

Mam mały problem. Po kilku godzinach pracy komputer się zawiesza i nic się nie da zrobić, na nic nie reaguję, można go jedynie zresetować. Narazie tylko 2 razy mi się coś takiego przytrafiło, było to podczas przeglądania stron internetowych. Być może to coś z oszczędzaniem energii w opcjach zasilania lub w BIOSIE ? W opcjach zasilania mam ustawione Asrock Instant Boot,

Mój komputer to:

Intel Core i3 2120

4 GB RAM DDR3

ASRock P67 Pro3

GeForce GTS 450 1GB

Windows 7 Ultimate 64

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz i temperatury w porządku

Skoro na razie było to tylko 2 razy- nie przejmowałbym się tym na razie. Może akurat wystąpił błąd systemowy. Inna kwestia jakby komp sam Ci się resetował/wyłączał.

Zrób porządek z systemem- usuń śmieci CClenarem, sprawdź czy nie masz wirusów itd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S.M.A.R.T. wygląda ok, acz jednego w miarę ważnego parametru nie widać, gdyż nie dałeś całego obrazka.

Zasilacz i temperatury w porządku...
Nie wiem, czy na pewno temperatury są w porządku, ponieważ trzeba by sprawdzić, jak wyglądają pod obciążeniem, a te podane na takie nie wyglądają. :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy grałem w BF3 temperatura procka sięgnęła 62 stopnie.post-128351-0-85413500-1370023800_thumb. tu macie resztę.

Dodam że gdy montowałem procesor to nie smarowałem go pastą termoprzewodzącą, ponieważ ta już była nałożona na cooler. Co prawda warstwa była cienka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zasilaczem, kablami, płytą. Ale jest ich tak niewiele, że nie wypada się nimi przejmować (można co najwyżej spoglądać, czy nie zdarza się ich się więcej, jeśli by ta wartość wzrastała, to może można by się niepokoić =]).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz coś zauważyłem, znowu się zamroził ale po 10 minutach od zalogowania na konto i na dodatek wtedy kiedy przeglądałem strony internetowe. To 3 razy z 3 wszystkich przypadków, kiedy do zamrożenia dochodzi podczas korzystania z internetu. Po prostu klik na coś i pojawia się klepsydra ze niby coś się ładuję i nagle stop, wszystko staję w miejscu (wszystko jest losowe, nawet czas w którym to sie staję). Co to moze być ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłeś to co Ci pisałem- czyli sprawdziłeś czy nie masz wirusów?

Mi tu wygląda na błąd systemowy, dlatego warto zrobić z nim porządek.

Spróbuj zmienić przeglądarkę. Masz włączoną zaporę sieciową?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...