Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kapitankey

Rozmaite kłopoty z komputerem

Polecane posty

Mam problem z Super Meat Boy , Metro 2033 i Return to Mysterious Island 1 i 2 :

A więc po kolei :

- Gdy włączam Metro lub Super mięsko to wyskakuje mi "sync out of range" - jest to najprawdopodobniej spowodowane kartą graficzną .

- A co do Return to było już raz instalowane , teraz chce je jeszcze raz zainstalować ale się nie da i wyskakuje informacja " Return to Mysterious Island jest już zainstalowane" .(gra z nr. CDA - 203)

Stery najnowsze już kilka razy je reinstalowałem :

Komp :

Ati Radeon HD 4350

Procesor 2,4 dwa rdzenie

Ram 3 Gb

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tamten problem nie aktualny. Teraz potrzebuje pomocy z A new begining - final cut .

Problem polega na tym że gdy uruchamiam grę włącza się ona , a zaraz potem wyłącza się (mruga ekran dwa razy - wyskakuje okno i znika ) Pc jest ten sam . Próbowałem z różnymi ustawieniami ale nic - gra na steam .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Proszę o jak najszybszą pomoc .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Monoceros to nie jest problem monitora . Patrzyłem na wszystkich opcjach i dalej tak samo (CRT).

@Crisser niestety nic to nie pomogło.

Czekam na inne propozycje odnośnie RtMI (głównie na tym mi zależy)

@BladyPiter nic nie pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu ręcznie wyszukałbym wpis w rejestrze i go stamtąd usunął, bo na 99% to powoduje ten problem.

Co do pierwszego kłopotu podejrzewam, że standardowo jest ustawiona za duża rozdzielczosć, którą Twój monitor nie obsługuje. Znajdź pliki konfiguracyjne obu gier i zmień w nich wartość rozdzielczości na taką jaką masz na pulpicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...