Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nezir

Rozwiązany: Brak wyświetlania filmików

Polecane posty

Hejka, czyli tak jak w nazwie tematu - od jakiegoś czasu ( dwóch dni ? nie więcej) zupełnie nie wiadomo dlaczego nie wyświetlają mi się filmiki na różnych stronach, np. w newsach CDAction - wchodzę i zamiast filmiku i strzałki do odtwarzania mam czarne tło... nie wiem o co znowu chodzi. ZA góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, pokazuje się po prostu czarne tło. Co dziwne, teraz przy newsie mogę jednak obejrzeć filmik i jest OK. Jednak jeszcze dzisiaj rano i wczoraj tak nie było, nie wiem od czego to zależy. Może to być wina internetu ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nezir

Odświeżam... chyba będzie identycznie jak w moim drugim temacie - nic tylko wzywać informatyka, może coś doradzi i naprawi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nezir

Mozilla Firefox wink_prosty.gif

Trzy na cztery przypadki kończy się czymś takim. Czasami filmiki pojawiają się dobrze, jednak najczęściej jest właśnie tak ( od ostatniego czasu). Tak jest z filmikami w jakiś artykułach, np. w cdaction, na gram.pl itp., a nie np. na youtube w którym oczywiście otwierają się normalnie.

post-109037-0-51353400-1368351503_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nezir

Temat do zamknięcia. Ostatnio problem się nie pojawa, nie chcę zapeszać. Zapewne w wyniku pomocy informatyka. Dziękuję za odpowiedzi, temat skończony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...