Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamiloss

Saints Row (seria)

Polecane posty

Znacie tą grę ?

http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=6586

Bardzo podobna gra do serii GTA. Rzekłbym nawet, że lepsza. Nie grałem niestety, ale zastanawiam się czy warto ją kupić.

Jakieś opinie na ten temat ?

Zaliczylem jakies pol roku temu. To taka bezczelna kalka GTA3 - ten sam schemat, podzial na misje, zadania poboczne, glowny bohater, ktory polknal jezyk (odzywa sie raptem 2 razy). Patrzac przez pryzmat GTA4 graficznie az tak bardzo nie odstaje. Fizyka oczywiscie nie tak bardzo wypasiona, mnie filtrow, wiekszy pop-up i z framrate nie za ciekawie. Grac sie da. Sama zabawa fajna, bo to kalka idealna. Jeno trza sie przyzwyczaic do klimatu, bo po ekranie biegaja gangsterzy w jaskrawych garniturach, niczym wyciagnieci z cyrku. No i wlasnie, ze mamy do czynienia z kalka gta3, nie ma w grze innych srodkow lokomocji niz samochod. Chociaz zostalo kilka patentow wprowadzonych z SA (kupowanie lachow, zlotych lancuchow i strzelanie dziar z imieniem swojej dziewczyny na plecach). Do tego zabawa z telefonem komorkowym, ktory ladnie skopiowalo i dopiescilo Rockstar.

Na allegro do wyrwania po smiesznej cenie (ok. 50-60zl) wiec warto. Tylko radzilbym nie skreslac gry po 10 minutach grania. Ja do panujacego 'elo-klimatu' i przejaskrawionych do granic mozliwosci postaci przywyklem po godzinie grania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jak najbardziej ciekawa. Kreacja bohatera (w końcu możemy zrobić z nim kompletnie wszystko), wiele dodatkowych misji (nie tylko tak jak w GTA zabawa w strażaka, policjanta i kierowcy karetki (w SR2 żeby kogoś uratować wychodzimy z ambulansu i naciskamy odpowiednie przyciski myszy lub ruszamy odpowiednio myszą by zrobić masaż serca)). Gra zawiera wiele mini-gier (jak np. jazda szambowozem i oblewanie szanownym kupskiem budynków, wyścigi, klub walki, ochrona vip'ów, ucieczka przed telewizyjnymi reporterami, niszczeniem obiektów na czas i wiele innych). Bardzo sobie cenię tę grę. Szkoda tylko że taki krótki wątek główny i trochę dziwnie się kończy. No, ale cóż...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek fabularny jest całkiem śmieszny i ogólnie daje rade. Dziwi mnie tylko fizyka pojazdów. Gdyby była inna, rzucił bym w kąt GTA IV i cały czas grał, a tak to ta gra czeka na zakończenie IV. Cieszy mnie jasne, można by powiedzieć radosne miasto. Ścieszka dźwiękowa (przynajmniej ta do stacji z metalem) to majstersztyk. Zdębiałem jak usłyszałem np: Chimaira - Resurrection. Gra fajna, ale jednak trzeba ja mocniej wytestować, nie ma to to tamto :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zapoznaniu się początkowym z grą i pobyciu z nią jakiś 2h generalnie mogę potwierdzić opinię m.in KaGeX'a. Gra ma pełno humoru, czasami niezłego ale i zwariowanego, teksty lecą mocne jak np. Gat podczas rozprawy sądowej xP a sam gameplay daje radę. Jest sporo strzelania w strawnej, ale nie imponującej oprawie graficznej oraz całkiem spory teren do zwiedzania z licznymi atrakcjami. Jedyne co naprawdę wnerwia i to bardzo jest optymalizacja, która tutaj jest kiepskim dowcipem i skłania do pustego śmiechu. Potrafi się wykrzaczyć na najniższych ustawieniach podczas jazdy po mieście albo co gorsze w czasie misji a save'a nie ma (są punkty kontrolne, ale jak gra poleci to nic po nich :-/ ). Na szczęście, THQ zapowiedział patch (tyle że z refleksem szachisty korespondencyjnego) i niby na dniach ma przedstawić datę wydania i co naprawia. Oby jak najszybciej <_<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaaardzo rozbudowany system kreacji postaci, niczym simsy. Wiiiieeeeeelki humor produkcji i.... i tyle. Nic więcej w tejże grze mi się nie podobało. Grafika komiksowa w nie moim guście. Fizyka co najmniej dziwna. W fabułę się nie zagłębiałem bo po godzinie zabawy gra mnie odrzuciła w takim stopniu, że zostłą skasowana z dysku twardego : )

Moim zdaniem gra nieciekawa i niewarta polecenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kilka filmików, słyszałem o opcjach kreacji postaci, humor jest podobno specyficzny. Ale po tym wszystkim wydaje mi się, że jest jak Mercenaries 2. Miało być fajnie, ale nie jest, choć z drugiej strony chętnie bym pojeździł szambiarką :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak nie znalazłem tematu wcześniej być może go przeoczyłem (jeśli tak to przepraszam i proszę o link). Problem mam mianowicie nie z samą akcją "Zabójca" jak z zabiciem 2 osób.A więc tak jeden z nich pracuje w elektrowni atomowej Stilwater i muszę zadzwonić po usuwanie odpadów. Nie mogę "szczaić" jak zadzwonić po ten numer bo na końcu jest PS a ogólnie numer idzie chyba 555-00PS. I chodzi mi o końcówkę bo na Xboxie nie mogę zrobić tak żeby to napisać. Druga osoba to koleś którego muszę zabić w autokinie. I tu pytanie się pojawia gdzie ono jest bo nie mogłem znaleźć gdzieś niedaleko w Arenie ale dokładnie nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra chwilowo leży w pudełku i czeka na lepsze czasy, więc cięzko ci pomóc. Osobiście stawiał bym na to że jest to numer 555-0077. Dlaczego dwie 7-demki? W klawiaturze mojego telefonu to P oraz S są właśnie przypisane pod cyfrę 7. Polecam spróbować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie nadal jednakże mimo zaaplikowaniu paczy (a wyszły już dwa) gra nadal jest warta tyle co nic jeśli chodzi o kwestię wymagań do oferowanej grafiki :/ 800x600, low, w okienku a i tak gra jest w stanie się wykraczyć w środku misji co nie raz może być frustrujące ;P Jakiś skok fps'ów na pewno zaliczyłem, ale chyba poczekam na lepszy sprzęt aby lepiej się grało lub nie xP Na medium gra już wygląda lepiej jednak lubi się wtedy częściej wywalać... Za to gameplay nawet fajny jest, totalna parodia San Andreas i nie realizm do kwadratu dając przykład chociażby trzeciej misji Bractwa. Ale inne cyrki też się zdarzają... overall, w kwestii optymalizacji panowie z THQ mają jeszcze bardzo długą drogę ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że temat się rozwija :D . Nie no ja bym chciał pogadać o Saints Row 2 ( a może i w części o 1).

Co sądzicie o tej grze ja grałem tylko w 2 i uważam że dosyć brutalna... (szczególnie misje z Bractwem) Mogę dać mnóstwo przykładów. Dać jeden ??

Ok to np. musiałeś coś wymyślić (dalej o Bractwie) jak im zaszkodzić to dałeś toksyny by trochę poniszczyć twarz Maero. Później oni Carlosa szorowali po asfalcie, później ty babkę (dziewczynę Maero) do samochodu podłożyłeś ją na arenę dla Monster Tracków a on jak wyskoczył to chyba miazga została. Ale fajne misje były z Samedami, (chyba dobrze jest

:D) jak cię wrzucili do samochodu tam dym od Pyłu Loa ty w tripie oni coś tam gadają i nagle akcja

-Możecie się pozbyć naszego gościa-(Generał)

// Ciach - Kagex //

I nagle strzelanina.

Według mnie twórcy dobrze pokazali z różnych stron co się kiedy może dziać, mianowicie ???

-Samedi: Śmieszne sytuacje mówiące same z siebie.

-Roninowie: Nutka śmiechu na początku później trochę śmierci trochę zemsty i finalne rozwalenie gangu.

-Bractwo: UUHHHhhhh..... DUŻO (!!) bólu,śmierci,rozwały.

I jest ciekawy system zdobywania nagród.

Np. mnie się podoba akcja:

-Arena

-Kontrola nad tłumem.

A wam jakie się podobają??

A podobno 50 Cent chce kupić prawa do Saints Row 2 by zrobić film na jago podstawie... Fajny pomysł tylko chyba zbyt ciężki do zrealizowania.(Chociaż niektórzy ludzie to cudotwórcy :P).

// Używaj spoilerów! - Kagex //

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie, jest to bardzo śmieszna parodia całej serii GTA do kwadratu chociaż parę mocnych i brutalnych momentów się znalazło, szczególnie w misjach z Bractwem (te przykłady co zostały podane). Za to dialogi i ogólnie realizm akcji tutaj nie istnieje :] Wszystko jest nierealne i przegięte. Jaka jest jedynka nie wiem, bo nie wyszła na PC a kumpel nie załatwił sobie na konsole, za to zapewne dwójka chodzi bardzo dobrze na konsolach, bez zawiech, CTD oraz zacinek / pokazu slajdów. Co do Akcji - cóż, kontrola nad tłumem jest fajna, bo niezłe akcje są jak chce się szybko nabić kasę, ale próbując przebić się przez 4. poziom nie dałem rady... i opuściłem sobie.

Na pewno gra jest rozbudowana w kwestii - co zdobyć, odblokować itd etc. Jest co robić :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna xD taka relaksująca po całym dniu:)

Według mnie najlepsze misje to:

- rozwalanie helikopterów, i jak ten koleś co prowadzi samochód zaczyna śpiewac xD - rozwaliło mnie to:)

- jak zabijasz Pana Słoneczko, co koleś cały czas wstaje jak pakujesz w niego kulki xD a na końcu obcinasz mu łeb xD

// Spoileruj! - Kagex //

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaa to było dobre:

"-(nasz bohater strzela z pistoletu i powoli odchodzi)

-(przeciwnik wstaje) Myślisz że mnie powstrzymasz?

-(kolejne chyba 5 kulek w brzuch) No

-(Słoneczko wstaje) nie uda ci się!

- NO GIŃ // [Ciach] - Kagex // (i tym razem chyba 6 kulek. :)

Gra jest po prostu porąbana, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Praktycznie ją można w paru słowach określić:

Walnięta,śmieszna,z niezłą akcją,czasem smutna.

Tylko patrząc na recke z CD-A to na X-a jest dużo lepsza a porównując do screenów z "powstania zombie" :( smutno się robi że PC-towcy czasem muszą się tak męczyć, nie mówiąc o GTA IV (konkretnie system ochrony). Mnie się nie podobało opis CormaCa (nie wiem czy dobrze) o muzyce (z góry mówię słucham Rapu ale trochę też metalu czy tam rocka bardziej chyba to 1) że nie ma kogoś pokroju Iron Maiden. Właśnie dzięki tej grze poznałem parę świetnych tytułów muzycznych. Niby było tam że i tak inne piosenki trzymają poziom ale jakoś za bardzo wziąłem do siebie to o Iron Maiden. Oczywiście to tylko moje zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saints row 2 moge polecić z całą odpowiedzialnością :) Ta gra to po prostu cudo. Ta gra ma coś, co GTA 4 utraciło: czystą radochę z grania. Przechodzenie misji głównych, pobocznych czy po prostu chodzenie i robienie czegokolwiek daję kupe radochy. Misja główne mają ciekawą historię, i są przyjemne w przechodzeniu, a także ma bardzo przydatny bajer: po śmierci na misji można ją nietylko od razu powturzyć, ale można także zacząć od mniej więcej momentu śmierci (są checkpointy). Po przejściu misji głównych pozostają misje poboczne, a one są po prostu... jak by tu rzec, orginalne :) Są bardzo ciekawe, zróżnicowane i daję sporo radochy (szczegulnie insurance fraud :thumbsup:) więc na długość rozrywki narzekać raczej nie można. Jeszcze jedną istotną częścią SR jest możliwoś edytowania postaci i pimpowania samochodów. O ile w kwestii ,,pimpowania'' gra sprawdza się bardzo dobrze, tak w edycji postaci jest po prostu SZALONA O.o Morzliwości edycji jest po prosu od ch... i jeszcze więcej. (przepraszam za przekleństwo :sad: ) Na koniec wspomne o cut-scenkach które są po prostu niewiarygodne, a każda kwestia, zarówno w cut-scenkach jak i w grze to po prostu same perełki. Ma też zajefajny soundtrack.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nic tak o soundtracku. Dzięki niemu zdobyłem wiele świetnych piosenek np. Wale-Ridin the black joint albo Amerie :) Mi bardzo się podoba soundtrack ciekawe czy do 3 części (które napewno będzie) dadzą inne fajne piosenki typu : I.T Ft. Justin Timberlake - dead and Gone. Bardzo zdziwiłbym się gdyby były polski hip-hop. Bo np. chciałbym usłyszeć Firma- Jeszcze jeden buch :). No po prostu to jest fajna piosnka. Ciekawe czy by się zgodzili gdyby wysłać im e-maila, choć bardzo wątpie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...