Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kubasliwa202

YouTube - problem z odtwarzaniem niektórych filmów

Polecane posty

Nie jestem w sumie do końca pewien, czy piszę ten temat w dobrym dziale, ale nic innego mi w sumie nie przychodzi do głowy...

Do rzeczy. Większość filmów z YT u mnie działa, ale niektóre nie chcą mi się odtworzyć - w oknie filmu pojawia się tylko efekt "śnieżenia" i napis "Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.". No i próbuję później (ściślej, to już od paru dni próbuję), ale dalej to samo. Co dziwniejsze, moim znajomym te filmy, które nie chcą się odtworzyć u mnie, u nich lecą bez problemu, próbowałem też sam na innym komputerze i tam też działają. Wie ktoś, o co może chodzić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, odkryłem przyczynę problemu, choć jest ona dość dziwna. Moje problemy z zasięgiem zmusiły mnie dzisiaj do przełączenia się z sieci HSDPA, która czasami potrafi mi tracić zasięg tu, gdzie mieszkam, na CDMA - sieć nieco wolniejszą, ale stabilniejszą. I gdy byłem podłączony do tej sieci, filmy odtwarzały się bez problemu. Tym niemniej, gdybym przypadkowo tego dziś nie odkrył, to raczej bym się nie domyślił, że problem może tkwić w rodzaju łącza... Zwłaszcza, że nigdy wcześniej nie miałem z tym problemu - do niedawna wszystko mi się odtwarzało bez zgrzytów, aż tu jednego dnia parę filmików odmówiło posłuszeństwa - nie jeden, ale kilka, jakby coś się popsuło dopiero jakiś czas temu, a nie było tak od początku - wtedy bym raczej trafił na ten problem wcześniej. Dalej więc proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu, bo jednak wolę na co dzień korzystać z HSDPA i nie chce mi się przełączać sieci parę razy dziennie tylko dlatego, że nie mogę odtworzyć kilku filmów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...