Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dragon13131

Wolne pobieranie

Polecane posty

Parę dni temu w nocy prędkość internetu sięgała przy pobieraniu do 1 MB/s. Od wczoraj w nocy leci po 50-60 KB/s. Nie mam pojęcia czym jest to spowodowane. Mam radiówkę, ale pogoda jest dobra, wiec nie powinno być zakłóceń. Gdy dzisiaj włączyłem pobieranie to początkowa prędkość wynosiła 320 kb/s ale szybko spadła do 60 kb/s. Dodatkowo trochę dziwne bo pobierając jeden plik mam te 60 kb/s, ale pobierając dwa pliki to jeden leci po np. 100 kb/s a drugi po 80 kb/s. Nie powinno to działać tak że w takim razie jeden plik powinien lecieć 180 kb/s ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Net mam 1Mb. Ping też ok w CS-ie. Zauważyłem, że problem jest (chyba) w jakimś limicie prędkości pobierania. Jeden plik pobiera sie 80 kb/s, a jeśli włączone jest 10 plików pobieranych to każdy z nich sie pobiera również ok. 100 kb/s. Podsumowując - w dwie godziny da sie ściągnać jednocześnie 10 GB, a w tym samym czasie gdy pobieram jeden plik to również sie ściągnie w 2 godziny. A na chłopski rozum powinien być zassany w 15 min.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę się przypiąc do problemu bo nie wiem czy dzownić do dostawcy otóż w umowie FTP mam 600kb a jak pobieram plik to jest 60kb na dodatek w prawyl dolnym rogu ekranu gdy patrze na szybkośc połączenia jest 100Mb/sec co mam zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...