Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wowekpl

Pomocy! Cos nie tak z moim internetem!

Polecane posty

Czesc.

Cos jest nie tak z moim internetem bo jak gram na multi w bf'a to baardzo dlugo mi sie laduje i jak juz wchodze do gry to siegaja mi pingi nawet do 600.Tak samo z WoTem dlugo sie laduje i tylko 2 fps'y..

Mam tez problem z innymi grami nawet jak nie gram na multi tez sie laguja strasznie.Moj modem to TP-Link internet z orange 1mb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo z WoTem dlugo sie laduje i tylko 2 fps'y..

Mam tez problem z innymi grami nawet jak nie gram na multi tez sie laguja strasznie.Moj modem to TP-Link internet z orange 1mb.

Na FPSy nie wpływa internet tylko słaby komputer. Podaj konfigurację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika dobra, System masz 64-bit ? Sterowniki do karty najnowsze ? Lagi to osobna sprawa, ale ilość FPSów zależy tylko i wyłącznie od komputera. Ściągnij CPU-Z i sprawdź jeszcze procka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wazy prawie 300 mb chyba nie bede ich dzisiaj sciagal o to cos pomoze? bo tu chodzi o internet raczej a nie o komputer bo popatrz gram w bf i te pingi mozliwe ze kabel moze byc uszkodzony ? bedzie mi to sciagac co najmiej godzine bo internet zaczyna wariowac ale sprobuje jednak teraz je pobrac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki znacznie zwiększają wydajność, a jak wspominałem FPSy, zwłaszcza w grach single player nie zależą od internetu. Wątpie, by lagi były kwestią uszkodzonego kabla, a pomocy przy pingach z pewnością udzieli Ci ktoś bardziej w temacie obeznany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak mam lagi i spadek fps'ow w world of tanks mam tylko 2 czasami 6 fps'ow lagi sa nawet w tych grach co nie sa multiplayer

sie scinaja a jak mam neta to jest wszystko ok ale jest tez takie cos ze jak mam neta przegladarka w miare dobrze chodzi a gry sie laguja i fps maleja i pingi w gore ida.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...