Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Frontlines: Fuel of War

Polecane posty

Demko multiplayer już wyszło 8) Tyel, że na X0 :)

Mnie jakoś szczególnie do siebie nie przekonało, ot, zwykły sieciowy shooter jakich wiele. Naprawdę nic godnego większej uwagi. Grafika na bardzo średnim poziomie...

Można mieć tylko nadzieję, że single będzie lepszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno gdzieś już testują wczesną wersję 2-iej części . . . :unsure:

Mój kolega gra w to, jest w jakimś klanie, ale jedno mi mówi od dłuższego czasu - ta gra jest niedorobiona - ponoć ostatni patch chce się instalować dopiero w trybie awaryjnym, a po dłuższym graniu gra spada do 6-7 klatek na sek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem Frontlines z rok temu ale dopiero teraz - po zakupie nowej karty - moge normalnie pograć. Single może i nie jest jakiś filmowy czy coś, ale grało się w niego przyjemnie. Ot, taka rozgrzewka przed prawdziwą walką w sieci. A w multi, jest dobrze. Fajnie sie strzela, można korzystać z zabawek typu zdalnie sterowane helikoptery itd. Najnowszy patch dodaje jeszcze tryb Conquest, ale nic o nim nie moge napisać bo jeszcze go nie testowałem. A właśnie, jednym z minusów gry ( jeśli zależy nam na rozgrywce w sieci ) są ogromne patche ( 3, jeden waży mało bo 100 mega ale pozostałe dwa nadrabiają to wielkością ok. 900 mb ). Polonizacja bardzo mnie drażni, bo nie cierpie pełnych polonizacji z dubbingiem. Poprostu są takie....kiczowate.

Reasumując, to dobra alternatywa dla Battlefielda, z kilkoma fajnymi 'ficzerami'. Zabawę psują niestety słabej jakości polonizacja, mało rozbudowany single który służy jedynie jako przystawka do głównego dania i duże patche. Jak dla mnie 8/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ja również uważam że gra ta jest świetna ( zdaniem mojego brata nawet genialna ). Nie żałuje wydanej kasy na nią, grafika jest ładna, pełne niszczenie otoczenia, dynamiczne akcje, dobrzy przeciwnicy. A co dziwne w szczelankach sieciowych najbardziej mnie wciągnął single player wraz z genialna fabułą. Pełna polonizacja nie jest taka zła jak ktoś wcześniej napisał, głosy są dobrze wywarzone. Gra porusza tematy które mogą w rzeczywistości też wydarzyć się w niedalekiej przyszłości. Moim zdaniem ocena jak najbardziej pozytywna, więc nie zgadzam się z osobami krytykującymi ją ( a graliście w ogóle :unsure: ) Ale każdy ma swoje zdanie. Z bratem czekam na Homefront.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w połowie kampani single player . Ca za akcja ! Te strzelaniny ! Wrogowie są wszedzie , zwłaszca za moimi plecami . Mamy nawet pomocników , ale najchętniej sam bym ich wystrzelał . FAjne gadżety . Te różne helikopterki i inne wybuchające zabawki . Przypomniał mi się szczur (rewelacja!) z bombą w grze Devastation . Gra całkiem fajna i przyjemna . Lubię strzelanki , w których mogę pojeździć czołgiem . W sieci nie grałem , bo patchy nie pociągnałem .

JAk na mój gust gra ma starsznie durne boty .Chyab najgłupsze , jakie widziałem. Uskryptowiona . Nasi podkomendni rzadko kiedy kogoś ubiją ;) . Częściej przeszkadzają niż pomagają . Ignorują wroga , nie ubiją kogoś za naszymi plecami, mimo , że stoją obok . Przeciwnicy nie są specjalnie bystrzy . Ale jest ich dużo . Piekielnie celnie strzelają . Dużo biegają , przez co trudno ich trafić (ale im to bieganie nie przeszkadza w prowazdeniu celnego ognia ). I tak sa sprytnie porozstawiani , że wzajemnie się osłaniają . Przez co trudno oskrzydlać wroga ;)

Gram , ajk przystało naprawdziwego twardziela :cool: , na najniższym poziomie trudności . I najbardziej mnie wkurza starsznie duży odrzut broni . Trzy kule i celownik nad głową wroga . Ciężko ich ubić . Twarde sztuki . Moze to ajkiś bug , nie wiem .W każdym razie polecam . Fajna gra .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę Frontlines FoW jest w GfWL. Czy to znaczy, że trzeba mieć konto na GfWL? Nie chcę się znowu męczyć tak jak z GTA IV (i tak mi się nie udało zagrać na multi :dry: ).

Jest Game for Windows. Nie Live! :) To znacząca różnica - niestety nie ma achivów, konta itd. :( Normalne multi, wchodzisz-grasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo fajna- kampania jest krótka, ale przyjemna, jednak najlepszy jest tryb sieciowy - co tu dużo gadać, trzeba samemu w niego zagrać! Mapy są świetne (są i wielkie typowe dla pojazdów, ale znajdą się też mniejsze dla piechoty), można łączyć klasy i funkcję. Jeżeli masz wszystkie najlepsze gry sieciowe, a nie masz Frontlines, to kup go jak najszybciej (jest też edycja kolekcjonerska). Moja ocena: 8+/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra fajna i jak pamiętam że gdzieś w Configu można było zmienić na Full English wystarczało tylko w linijce Leangue zamiast Pol mieć INT. A jeśli potrzebujecie jakieś pomocy związane z grą lub szukacie ludzi do gry to szukajcie Klanu Omega chyba jedyny w Polsce klan do FFoW'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak - Do tego klanu (Omega) należy mój kolega,ale z tego co teraz widzę to klan już się chyba rozpadł - jak gra również :/

Chociaż mam osobistą nadzieję dodania go w CD-A, bo wtedy może byłoby z kim grać na multi. A wliczając do tego ostatnią promocję na Steam'ie . . . No może będzie ruch !)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...