Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Glockens

Youtube - niska prędkość buforowania

Polecane posty

Cześć. Mam problem z youtube. Chodzi o to, że filmy dosyć długo buforuje, chociaż patrząc na prędkość internetu tak nie powinno być. Np. chcę sobie obejrzeć Far Cry 3 u Roja, to żeby oglądać chociaż na 480p muszę poczekać z 5-10 minut, by filmik załadował się na tyle, żeby można było oglądać bez przerywania co jakiś czas. Bym sobie pomyślał, że to wina internetu czy czegoś, ale jest tak tylko na youtube, gdy coś pobieram to mam z 2 MB/S, gdy coś wrzucam też szybko idzie, także nie wiem o co chodzi. Gdy byłem w górach, i korzystałem z 3G, gdzie prędkość pobierania na speedtest wynosiła 3mb, a wysyłania 1mb oglądałem sobie na 720p i czasem nawet 1080p. Internet mam 20 MB w Neostradzie.

Tutaj jeszcze wynik testu na speedtest.

2512726927.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz przeglądarkę? Zaktualizowałeś ją do najnowszej wersji? Jest to ważne, bo starsze wersje przeglądarek są pozbawione wielu poprawek, które umożliwiają szybsze buforowanie się nowszych filmów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blackus

Ja na Neostradzie miałem dokłdanie ten sam problem. Wszystko działa, pobiera się, wczytuje, a na Youtube lipa. Jak zmieniłem operatora to problemy zniknęły, a nawet nie wziąłem szybszego neta. Tu chyba chodzi o brak stabilności. Neostrada szła do mnie przez złącza analogowe i często rwało ją na kilka sekund. Przy pobieraniu tego raczej nie zauważysz, ale jak podczas oglądania filmiku jak na krótki moment przystanie net, to się rwie filmik. Teraz mam bardzo stabilny net na kablach jakichś tam( nie pamiętam dokładnie, bo się na tym nie znam), ale nie analogowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...