Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vithar

Rozwiązany: Gamepad Saitek Rumble Color i Assassins Creed III

Polecane posty

Jeżeli to zły dział, to z góry przepraszam. Otóż jestem (nie)szczęśliwym posiadaczem wymienionego powyżej pada. Jak dotąd udało mi się go wykorzystać w poprzednich odsłonach serii, ale oczywiście geniusz ubisoftu sprawił, że w 3ce nie działa poprawnie. W grze single jest problem żeby go poprawnie skonfigurować (większość przycisków jest interpretowana jako !UNKNOWN), a w multi nie da się zmienić obłożenia klawiszy, a typowym jest dla tego pada, że domyślna jest zła.

Próbowałem zastosować emulator Xinput, żeby gra widziała go jako pada z X360, ale niestety nie zadziałało (w sumie ten program chyba wcale nie działa). Co radzicie zrobić? Czy zna ktoś jakiś dobry emulator, którym można by oszukać grę, że to pad z odpowiednim obłożeniem (czyli ten od M$)?

EDIT: Próbowałem wg tego poradnika

ale nadal nie chce współpracować do końca. Nie działa w Multi, mimo że jego plik jest w tym samym folderze

Ogólnie xinput nie działa z żadnym multi AC, a do tego z AC2 też nie chce mimo, że jest niby wspierany.

Czy wie ktoś jak poprawnie skonfigurować ten programik?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku AC3 udało się dziwnym sposobem wrzucając wszystkie dostępne dll emulatora do folderu głównego i do folderu multiplayer. Niestety inne części po zastosowaniu tricku nadal wykrywają sam single, lub nie wykrywają jak AC2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...