Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiek1992

Nowy komputer problemy

Polecane posty

Witam, zamowilem nowy komputer i mam problem,musialem kilka razy instalowac system poniewaz czesto pokazywal sie blue screen i restart.. Teraz gdy zainstalowalem juz system mam problem ze sterownikami, nie moge zainstalowac sterownikow do karty dzwiekowej,do karty graficznej, czesto wywala blad i zamyka np google chrome i wyskakuje wyslij nie wysylaj... Dosc czesto pokazuje sie ten blue screen i restart... Czy moze to byc wina baterii na plycie glownej? Zaczac od jej wymiany?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj konfig włącznie z zasilaczem.

Tak to napisałeś, że za dużo nie wiadomo na start polecam przetestowanie ramu memtest em lub testowanie kompa na jednym modułem ram jeśli masz ich więcej niż jeden.

Drugie co bym sprawdził to dysk twardy programem hd tune czyli dajesz screen z zakładki info health i benchmark po zrobieniu benchmarku i zakładka error scna po zrobieniu skanu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie byłbym wcale taki pewien, objawy mogą wskazywać na zasilacz. Aczkolwiek, jeśli nie masz pod ręką innego, aby szybko takie podejrzenia zweryfikować, najpierw sprawdziłbym te podzespoły, o których pisał enderczek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...