Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Orzech767

Rozwiązany: Freeze PC'ta

Polecane posty

Witam

Wczoraj wieczorem samoczynnie wyłączył mi się komputer. Nie wiem czy to ma znaczenie, ale piec nie wyłączył się od razu, tylko normalnie widziałem informację Windowsa - "wylogowywanie" itp.

Postanowiłem to zignorować, bo i tak miałem zamiar iść spać. Dziś rano włączyłem komputer, przez chwilę pracował normalnie. Po jakimś czasie (ok. 5 minut) kompletnie się zaciął. Nic nie mogłem zrobić, przez pewien czas mogłem tylko ruszać kursorem, potem nawet on zniknął. Pozostał tylko reset. Ponownie uruchomił się bez problemu, do tej pory pracuje normalnie. Ale co to mogło być? Przecież takie rzeczy nie dzieją się bez powodu. Wrzucam screeny z zakładki "health" z HD Tune, robiłem skan z zakładki "error scan" i wszystko było ok. Coś się obawiam, że to nie był jednorazowy freeze, tym bardziej że nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałem. To mogła być wina dysku, czy czegoś innego np. pamięci, procesora czy zasilacza? Wydaję mi się też, że komputer wolniej pracuje (np. otwiera pliki) niż normalnie. Ale może tylko mi się wydaję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem problem z temperaturami, ale kilka dni temu wszystko przeczyściłem, wymieniłem pastę i jest ok. W spoczynku ok.35 stopni, w stresie ok.55 stopni. Śmieci CCleanerem już usunąłem. Kilka wirusów również, ale były raczej nieszkodliwe. Skana robiłem MBAM'em. Do tej pory problem się nie ponowił, chciałem się po prostu dowiedzieć czy coś się nie sypie. Screeny z HD Tune nic złego nie mówią?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...