Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GreeeK

Grafika

Polecane posty

Z góry przepraszam jeżeli to złe miejsce na taki temat. Problem w tym mam laptopa win 7 32 bity miałem problem, podczas przeglądania internetu ( tylko internetu ) obraz gasł i zaraz pojawiał się a wraz z nim napis sterownik ekranu wygasł ale odzyskał sprawność. Ciotka usunęła sterowniki i wgrała nowe i ten problem znikł ale jest drugi o wiele gorszy mianowicie obraz jest rozmazany wszystko jest duże ( ikony,myszka dosłownie wszystko ) internetu przeglądać się nie da ponieważ ledwo widać co jest napisane. Podczas oglądania filmików na yt jest tak ustawiam jakość hd ( 729 lub 1080 ) to jest pokaz slajdów a jeśli mniejszą jest ok tylko troche ścina ( mam dobry internet ). Żadna gra nie działa nawet najprostsze diablo 2 wyskakuje coś z Direct3D ( kiedy chcę zobaczyć moją wersję directa pisze że jest 11 ). Jeśli włączam bitwę o śródziemne pisze : Sprawdź czy masz zainstalowany directx 9.0 lub nowszy lub czy Twoja karta spełnia wymagania gry ( jeszcze wczoraj grałem w bitwę na najwyższych wymaganiach ) lub czy nie jest włączona funkcja przyspieszania programów. Kiedy włączam csa 1.6 nowa era kolory są rozmazane i pojawiają się kolorowe kropki i wszystkie ustawienia są poprzewracane do góry nogami ( tak jak z bitwą jeszcze wczoraj grałem ). Wiem że przed chwilą się zarejestrowałem ale szukam pomocy wszędzie. Błagam was pomóżcie mi !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz zmień/przeinstaluj sterowniki, tym razem - w taki sposób. Jeśli to nic nie da, spróbowałbym w ostateczności formatu, gdyż niestety istnieje opcja, że karta pada. A ponieważ masz laptopa, to nie wchodzi w grę jej podmiana, więc nie ma lepszego sposobu, aby takowe podejrzenia zweryfikować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego nie powinieneś "zwalić", ale najlepiej poproś kogoś kto jest bardziej obeznany, gdyż jak wykonasz coś niechcący nieprawidłowo, to problem nadal będzie nierozwiązany/niewyjaśniony (ewentualnie pojawią się inne) i wszystko na nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabrałem trochę pewności siebie po przeczytaniu tego poradnika i myślę że dam rade to zrobić. Przy okazji dowiedziałem się jaką mam kartę graficzną : ati radeon xpress 1100 czy wie ktoś skąd można pobrać sterowniki ? W tym poradniku niby jest strona ale jakoś nie bardzo znajduję sterowniki do tej karty. A jeszcze jedno jak ściągnąłem program do wykrywania systemu windows i karty graficznej to było napisane że moja karta graficzna to : 0x1002 - 0x5a62 pci i tego nie rozumiem proszę o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno jak ściągnąłem program do wykrywania systemu windows i karty graficznej to było napisane że moja karta graficzna to : 0x1002 - 0x5a62 pci i tego nie rozumiem proszę o pomoc

Pierwszy szereg cyfr to ID sprzętu, drugi to vendor. Jest to programowy sposób identyfikacji sprzętu, dzięki temu sterownik wie, że sprzęt, który ma obsługiwać, jest podłączony. Każdy sprzęt podłączany do kompa ma tego typu oznaczenia, myszki i klawy też. Generalnie: komputer widzi 0x1002 - 0x5a62, ty widzisz ati radeon xpress 1100.

http://support.amd.c...ages/index.aspx

I jadąc od góry wybierasz:

1. Intergrated Motherboard Graphics.

2. Radeon Xpress Series.

3. Radeon Xpress 1100.

4. Wybierasz system operacyjny, przy czym sprawdź jaki rodzaj systemu posiadasz (32 czy 64 bit).

Prawy na Mój Komputer => Właściwości => karta Ogólne. Pod System będziesz miał dokładną informację co do używanego systemu.

Po tym wybierasz język, klikasz Download i po ściągnięciu, instalujesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...