Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luki970

TOP 10 gier 2012 roku

Polecane posty

Witam,

Czekałem, czekałem, ale się nie doczekałem na taki temat, więc sam postanowiłem taki temat założyć. Rok 2012 bez wątpienia był bardzo dobry dla graczy. Wiele nowych kontynuacji hitowych serii (Assassin`s Creed, Mass Effect, Call of Duty), jak i powstanie kilku nowych marek (Dishonored). Nie zabrakło też ciekawych gier indie (Hotline Miami, Faster Than Light). Co jednak według was było najlepsze w tym roku? Zapraszam do stworzenia swojego TOP 10 gier 2012 roku!

10. Spec Ops: The Line - gra, która bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Nie jest to kolejny nudny shooter na pustyni, bo wreszcie twórcy wpadli na pomysł, że w FPS`ach też da się wprowadzić mocną, dojrzałą fabułę i trudne wybory moralne. Gdyby nie więcej hitów byłoby wyżej, ale do TOP 10 musiałem ją zaliczyć.

9. Hitman: Absolution - jako fan serii Hitman troszeczkę się zawiodłem. Gra jest dobra, ma w porównaniu z poprzedniczkami całkiem niezłą fabułę, ale niestety zatraciła jak dla mnie klimat znany z innych części serii. Nie podobało mi się też to, że więcej mamy tutaj misji skradankowych niż typowych dla serii zadań z zabójstwem określonej osoby.

8. Assassin`s Creed III - liczyłem, że kolejna część opatrzona numerkiem będzie taką rewolucją dla serii, jak pamiętna II. Szkoda, bo to się niestety nie stało. Mamy co prawda nowe realia, fabułę, kilkanaście nowych elementów, ale mimo wszystko gra mnie nie porwała. Nie wiem jak wy, ale seria mi się już mocno przejadła i nie mam już takiej frajdy z gry jak przy poprzednich częściach.

7. Mass Effect 3 - epickie zakończenie epickiej trylogii. Szkoda tylko, że nie było takie, jakie sobie wyobrażałem. Szkoda, że BioWare poszedł w stronę zysku i znacząco ograniczył wybory w grze, a do tego stworzył fatalne zakończenie, które w mojej opinii znacząco obniża ocenę gry. Nie naprawia tego nawet DLC, bo widać, że twórcy odwalili zakończenie na kolanie.

6. Risen 2: Mroczne Wody - Piranha Bytes znowu pokazała swój kunszt. Pierwsza część serii była niezłą grą: miała bardzo dobrze rozegrany rozdział 1., a niestety 2 ostatnie rozdziały to nuda i monotonia. Risen 2 nie powielił już tego błędu. Gra jest bardzo dobra, ma znakomity klimat, ciekawą fabułę i świetne zadania. Ma błędy techniczne i niedoróbki, do czego Piranha nas przyzwyczaiła, ale nie zmienia to faktu, że w mojej opinii to najlepszy RPG tego roku (co nie zmienia faktu, że było ich w tym roku jak na lekarstwo).

5. The Walking Dead - największe zaskoczenie tego roku. Gra można powiedzieć zawładnęła sercami wielu graczy na świecie zupełnie znikąd. Co na to wpłynęło? Znakomita, dojrzała fabuła, mocne wybory moralne i ich wpływ na późniejszy świat, a co najważniejsze gameplay. Do tego świetna oprawa audiowizualna. Nie porwała mnie ona tak jak innych graczy, ale nadal uważam, że jest to jedna z najlepszych gier 2012 roku, a na pewno najlepsza przygodówka.

4. Max Payne 3 - nowy Max jest grą bardzo dobrą. Twórcy zmienili miejsce akcji, mocno zmienili naszego bohatera, więc wydawało się, że z grą może być różnie. Może to być hit albo rozczarowanie. Rockstar pokazał jednak swój kunszt i stworzył kolejną doskonałą grę, która mocno mnie wciągnęła i do połowy roku była grą roku. Niestety, ale kolejne produkcje zweryfikowały jej miejsce.

3. Far Cry 3 - po bardzo dobrej drugiej części, która niestety nie odniosła sukcesu poprzez głupie rozwiązanie respawnowania wrogów, trzecia część taki sukces odnieść musi. Musi, po prostu musi! Gra ma bardzo dobrą fabułę, świetny rozwój postaci i znakomitego Vaasa, który bez wątpienia jest jednym z najlepszych bohaterów gier w historii i tylko szkoda, że

musimy go tak szybko zabić

. Gra byłaby najlepsza w tym roku, ale niestety brakuje mi kilku elementów np. bardziej rozbudowanych i zróżnicowanych zadań pobocznych.

2. Sleeping Dogs - bardzo ubolewałem nad tym, że Ubisoft skasował tą grę. Na szczęście goście ze Square Enix odkupili licencję i zmienili tytuł. Czy im się to opłaci? Moim zdaniem tak, bo jest to świetny sandbox w egzotycznych, ale ciekawych klimatach, który ma świetną fabułę i wiele elementów pobocznych, które aż chce się zaliczać.

1. Dishonored - gra roku 2012 w mojej opinii. Nie dość, że to nowa marka zapoczątkowana przez Bethesdę to na dodatek jest ogromną świeżością na rynku gier. Ma znakomity gameplay, wiele nowych elementów w rozgrywce, świetną fabułę i ogromną nieliniowość rozgrywki. Czekam na kolejne części, które mam nadzieję, że pojawią się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie dołączę się z moim top 10 :D

10.NBA 2k13 - według mnie najlepsza gra sportowa, tym bardziej że uwielbiam koszykówkę. Praktycznie wszystko w tej grze jest na swoim miejscu, od dobrej grafiki po najlepszy komentarz jaki dane mi było słyszeć w grach sportowych. Mnogość trybów rozgrywki, które to nie są zbędnymi zapychaczami, a rozbudowanymi modułami, przy których każdy fan koszykówki spędzi sporo czasu. Niestety tylko 10 miejsce, ponieważ twórcy zaczęli kastrować kolejne części, o pewne elementy rozgrywki, wypuszczając je jako DLC.

9.Alan Wake - genialny klimat miasteczka Twin Peaks i powieści King`a. Świetnie zarysowane postaci i lokacje z miasteczkiem Bright Falls na czele, a przede wszystkim wciągająca fabuła oraz dialogi. Niestety gra ma jeden mankament, a mianowicie jest to gra na jeden raz. Mimo wszystko byłem pozytywnie zaskoczony jakością tego produktu.

8.Hitman Absolution - co prawda fabuła kulała co nieco w najnowszej odsłonie, a sam 47 stał się ugrzecznioną wersją swoich poprzedników, ale gra dała mi mnóstwo zabawy w wątku fabularnym, a o świetnym trybie kontraktów, w którym bawiliśmy się wraz z kolegą, wymyślając sobie coraz to trudniejsze zadania nie wspomnę. Dlatego mimo wszelkich wad znajduje się w moim top 10

7.Borderlands 2 - pomimo tego, że jedynka znudziła mi się w połowie, skusiłem się na dwójkę i zaskoczyłem się tym jak ta gra została usprawniona. Ciekawe questy, masa loot-u do zebrania, w końcu dużo ciekawych postaci pobocznych i zadowalająca fabuła.

6.Max Payne 3 - dostałem to czego oczekiwałem, choć śledząc zapowiedzi bałem się, że nie poczuję w niej klimatu pierwszych dwóch części, okazało się, że niepotrzebnie. Jak dla mnie stary Max Payne powrócił w jak najlepszym stylu przytłaczając ciężkim klimatem, ciekawą intrygą dając zabawy na długie wieczory.

5.Tom Clancy`s Ghost Recon Future Soldier - ciekawa kampania, niezgorsza grafika i faktyczne poczucie działania w grupie, gdzie żołnierze służą nam wsparciem, a nie przeszkadzają głupawym zachowaniem.

4. Mass Effect 3 - w związku z tym, że kocham uniwersum Mass Effect gra wciągnęła mnie od początku do samego końca, pomimo kastracji względem poprzednich części w wielu elementach rozgrywki. Świetna fabuła i jak dla mnie genialne zakończenie, choć dla wielu kontrowersyjne. Malo było gier, które potrafiły fabułą złapać mnie za serce, a tej grze się to udało.

3. Sleeping Dogs -kupiłem tą grę w ciemno, nie interesując się nią za bardzo i to co dostałem przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Nie było w tej grze żadnego zbędnego elementu, wszystko idealnie ze sobą współgrało, a gra wciągnęła mnie do tego stopnia, że nie odłożyłem jej na półkę, dopóki nie znalazłem i nie skończyłem wszystkiego co było do znalezienia/skończenia w tym tytule. Największe zaskoczenie tego roku jak dla mnie.

2. Dark Souls - przed zakupem pomyślałem sobie, że dawno nie grałem już w naprawdę wymagający tytuł i akurat nadarzyła się ku temu stosowna chwila, wraz z premierą tego tytułu. Gra od samego początku kupiła mnie swoim światem, klimatem i mimo tego, że włosy rwałem w wielu momentach przechodzę ją po raz drugi i przechodził będę aż do premiery drugiej części.

1.Far Cry 3 - jedynka ani trochę mi nie pasowała, dwójka w połowie znudziła. Dlaczego więc część 3 jest dla mnie grą roku 2012? Dlatego, że wszystko co nie pasowało mi w tym tytule zostało zmienione na duży plus w części 3. Fabuła i postacie, w końcu coś porządnego i urzekającego, eksploracja wyspy, gdzie człowiek czuje się jakby był na wakacjach, a jednocześnie walczył o przetrwanie. Kolejna rzeczą jest feeling broni, szczerze to COD może schować się ze swoimi pukawkami, bo w Far Cry 3 poczucie mocy z jaką strzelamy z CKM-u jest w końcu odczuwalne. Mógłbym tak jeszcze wiele mówić o tym tytule, ale czas już kończyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10. Painkiller: Hell & Damnation

Premiera w CDA i całkiem niezły odstresowywacz.

9. Wargame: Zimna Wojna

Wciągająca i wymagająca strategia- czyli to co lubię.

8. SSX [PS3]

Całkiem niezła sportówka. Daje radę graficznie, gameplayowo i dźwiękowo. Szkoda, ze tylko na konsole

7. Little Big Planet Karting [PS3]

Exclusive na konsolę Sony. Jako, ze zakochałem się w Szmaciaku (ja, 23-letni chłop icon_mrgreen.gif ) to nie mogłem nie kupić Kartingu. I nie żałuję

6. Resident Evil 6 [PS3]

Kolejny Resident jeszcze bardziej niż poprzednik stawia na akcję, niż straszenie gracza. Mimo to gra się swietnie, zmiany wyszły na dobre, a trzy kampanie ( plus jedna do odblokowania) starczają na bardzo długo)

5. Euro Truck Simulator 2

Czekałem na niego najbardziej. W końcu się doczekałem. Ukoronowanie całej symulatorskiej serii SCS-u. W końcu wszystkie trybiki dobrze pracują. Ładny graficznie, kawał Europy do objeżdżenia, tuning ciężarówek. Zabrakło jednak kilku rzeczy, ale te pojawiły się już w pierwszym tygodniu po premierze jako fanowskie mody. A kolejne ciągle wychodzą i zapewne nie przestaną- aż do premiery trójki, na którą chyba przyjdzie nam długo poczekać.

4. Alan Wake

Świetna, klimatyczna gierka. W dodatku sprzedawana w niskiej cenie. Klimatyczne miasteczko Bright Falls, piękne widoki, świetne wykreowane postacie i genialny soundtrack. Zdecydowanie polecam. Dlaczego wiec "tylko" czwarte miejsce? Ano dlatego:

3. Sleeping Dogs

W tym roku miałem dwa pozytywne zaskoczenia. SD był drugim z nich. Hongkong, niezłe kreacje postaci i muzyka, sprawiały, że klimat wylewał sie z monitora i głośników. Ale nie to jest najważniejsze w tej produkcji. To rozgrywka, która w przeciwieństwie do innych produkcji tego typu, stawiała na walki na pięści, łokcie, kolana i inne części naszego ciała. Do tego rozwój postaci, w którym zdobywaliśmy nowe ciosy, znajdźki, który dodawały nam różne ulepszenia, sporo zadań pobocznych i rzeczy do kupienia. I szkoda, ze trochę przechodzi bez echa, nie zostając doceniona- cóż, w końcu to nie GTA

2. FarCry 3

Najlepszy FPS 2012 roku. To nie ulega wątpliwości. Do tego masa broni, otwarty, wielki świat, dość długa fabuła i zadania poboczne. Mamy ty też namiastkę RPG- za wykonywanie zadań ulepszamy naszą postać, np. zwiększajac żywotność.

Inna sprawa, to wykorzystanie fauny i flory rajskiej wyspy w rozgrywce. Polujemy na zwierzęta, aby z ich skór przygotować dodatkowe kabury na broń, większe portfele czy zasobniki na amunicję. Zrywamy liście, aby przygotować mikstury, które zregenerują zdrowie, lub chwilowo zwiększą wytrzymałość. No i Vaas- największy badass z zeszłorocznego zestawienia gier? Nawet jeśli nie, to na podium ten psychiczny typ na pewno sie znajdzie.

1. The Walking Dead

Gra, która miażdży. Miażdży klimatem, beznadziejną sytuacją, genialnie wykreowanymi postaciami i świetną muzyką. Co krok spotykamy trudne wybory, decydujemy o czyimś życiu lub śmierci. "To test na człowieczeństwo" TWD pokazuje, ze nie trzeba wybuchów i fotorealistycznej grafiki, aby przykuć do monitora. Ta gra działa na emocjach, co krok dając nam kopa między nogi, czym przypomina nam, ze tu nie ma szans na happy end. Co jakiś czas dostajemy proste QTE, czy ustrzelenie kilku zombiaków.

Dla mnie, bezapelacyjnie jest to gra roku. Jeszcze do niej wrócę i czekam na sezon drugi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w zeszłym roku nie było dużo ciekawych gier, dlatego napisałem tylko TOP5:

1. The Walking Dead- Świetne dialogi, klimat, doskonała oprawa audio, "żywi" bohaterowie.

2. Kingdoms of Amalur: Reckoning- Dziwię się czemu o tej grze jest tak cicho. Cały świat jest olbrzymi, nie wiem nawet czy nie większy niż w skyrimie. Cały czas jest co robić, gra się nie nudzi.

3. Far Cry 3- Olbrzymi świat, świetna grafika, masa skilli ( dla mnie Far Cry jest lepszym rpg od mass effecta 3 oczko2.GIF ), jest co robić.

4. Borderlands 2- Kozackie połączenie rpg-fps, szczególnie w coopie.

5. Forza Horizon- Świetna oprawa audio-wizualna, niezły system jazdy, moim zdaniem najlepsza gra wyścigowa roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10. Hitman Absolution - Nie spodziewałem się aż takiego przytupu. Gra nie gorsza od swoich poprzedniczek, choć mówię to trochę z bólem serca, bo takiego hardkoru na próżno szukać w najnowszym Hitmanie, ale oferuje w zamian za to zupełnie nowe opcje. Fajne, ciekawe i lekkie podejście do tematu. 47 nadal ma to coś w sobie!

9. Spec Ops: The Line - Kolejne zaskoczenie, bo myślałem, że gra będzie crapem, ale po końcowych napisach chciało mi się zaliczyć kampanię jeszcze raz i to z marszu. Bardzo dobrze opowiedziana historia, która skłania do refleksji na długo po odejściu od ekranu. Poza tym w końcu jakiś powiew świeżości, bo już nie mogę patrzeć na te Black Opsy i inne MoHy.

8. Ghost Recon Future Soldier - Ciekawe podejście do pola walki z przyszłości, zrealizowane o niebo lepiej niż w Black Opsie 2. Z tej gry zapamiętam przede wszystkim fajną fabułę i bardzo przyjemną rozwałkę.

7. Syndicate - Grę zajeżdżono w przeróżnych recenzjach, ale mnie ujęła. Nawet w sumie nie wiem czym dokładnie, ale strzelało się wybornie. Dobrze, że tylko na tym byliśmy skupieni, bo od dawna szukałem takiej szybkiej, przyjemnej i nie do końca łatwej strzelanki w cyberpunkowych klimatach.

6. Inversion - Ponownie: jedna z najbardziej niedocenionych gier, zjechana w reckach za przeróżne dziwactwa, które mnie szczerze mówiąc bawią. Na tyle, że postanowiłem, iż należy się jej aż szóste miejsce. Przede wszystkim za niecodzienne podejście do tematu i za najlepszy patent wśród gier, jaki widziałem od lat, związany z tytułową inwersją.

5. Fifa 13 - Czyli to, co cieszy mnie od paru lat niezmiennie. Dzisiaj to wg Xfire najdłużej grana przeze mnie giera w 2012 roku i na pewno znowu przebije poprzedniczkę - Fifę 12, jak ta zrobiła to z kopanką pod numerem 11. Wciąga z roku na rok coraz bardziej, choć szkoda, że dopiero teraz tak bardzo się na PC rozwinęła.

4. Sleeping Dogs - Gra wciągnęła mnie na długie godziny, a najbardziej rozmontował mnie jej... klimat. Tak, lewostronny ruch ruleezz! tongue_prosty.gif Hong Kong to jedno z lepszych miast, które udało się pokazać w grze. Nocą wygląda perfekcyjnie, a mknięcie po jego ulicach to coś niesamowitego. Nie obchodzi mnie to, że gra została ogłoszona podróbką GTA, bo każdy sandbox, gdzie można swobodnie jeździć po ulicach będzie tak określany.

3. The Walking Dead - Długo zastanawiałem się, czy nie przyznać tej grze miano najlepszej w 2012 roku, ale w końcu pomyślałem, że to nie do końca gra. Interaktywny film, jak często określany jest TWD, to bardzo dobry projekt, do którego podszedłem z dużą rezerwą i myślałem, że odpuszczę po 1. epizodzie. Jak bardzo byłem zdziwiony, kiedy ujrzałem, że druga część wkrótce, a ja nie dość, że dotrwałem do końca 'jedynki', to miałem wielką ochotę zobaczyć co dalej z losami tych arcyciekawych bohaterów.

2. Far Cry 3 - Tutaj moje oczekiwania były ogromne wobec tak wielkiej marki i nie zawiodłem się mimo miałkiego początku. Gra urywa jajca pod każdym względem i pozwala się maksymalnie wczuć w opowieść. Moja miłość do terenów związanych z dżunglą nie zna granic, stąd też pokochałem tę małą, ale jakże świetnie wykonaną wysepkę. Strzelanie do ludzi uważam za bardziej ekscytujące, niż do zwierząt, ale mimo wszystko w końcu przekonałem się do kupienia łuku i zdzierania skóry z tygrysów biggrin_prosty.gif

1. Forza Horizon - Tytuł gry roku według mnie, ponieważ dawno nie było tak dobrej ścigałki (dokładnie od czasu genialnego TDU). Powróciły wspomnienia związane z dziełem studia Eden Games, bo dostaliśmy do dyspozycji kawałek dróg do przejeżdżenia i masę fajnych samochodów. To wciąż nie te odległości, co na Oahu w Test Drive'ie, ale jest się czym cieszyć. Wyścigi nie mniej emocjonujące, choć model jazdy niestety mocno arcade'owy sad_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok 2012 nie był dla mnie rokiem obfitującym w świetne gry (może dlatego, że ograłem zaledwie kilka z nich ^^). Mimo wszystko było kilka ciekawych tytułów, które tutaj opiszę. Ograniczę się tylko do piątki.

5. Fifa 13 - czyli to co znamy, w jeszcze lepszym wydaniu. W Fifie 13 się zakochałem, a ilość meczy przegranych z kolegą na jego Xboxie przekroczyła już pewnie 500. I nie mam zamiaru na tym poprzestać!

4. Far Cry 3 - świetny sandbox. Takim czymś powinna być niedopracowana dwójka. FC3 spełnił oczekiwania, dlatego myślę, że zasługuje na czwarte miejsce.

3. Spec Ops: The Line - przyzwoity shooter ze ŚWIETNĄ fabułą. Na takie coś czekałem - lubię strzelanki, a fabuła to dla mnie najważniejsza część gry. Polecam!

2. Risen 2: Mroczne Wody - dwa pierwsze Gothiki ubóstwiam, dlatego w Risena 2 grałem z przyjemnością. Piranie rulezz!

1. The Walking Dead - miejsce na wyrost, bo zaliczyłem obecnie dopiero trzy epizody. Zakochałem się jednak w ogólnym zamyśle produkcji - jestem fanem dobrej fabuły, komiksów Kirkmana, no i serialu. Coś na co czekałem. Takich gier powinno być więcej. Brawo Teltalle!

Rok 2012 był rokiem przeciętnym, choć znalazło się tu parę dobrych produkcji. Mam nadzieję, że 2013 będzie lepszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku aż w tak dużo tytułów zagrać okazji nie miałem to ograniczę się do 5 smile_prosty.gif

5. - Dishonored - nowa produkcja wciągnęła mnie, fajnie zrobiona grafika, fajne przemyślane moce poprostu gra bdb. i mam nadziej na kontynuację smile_prosty.gif

4. - Assassins Creed III - kolejna gra o "asasynach" która jest lepsza od 2 poprzednich części (Revelationes i Brotherhood) ale do dwójki jeszcze trochę jej brakuje ale 4 zasłużone miejsce ma smile_prosty.gif

PS. Karmienie świń jest fajne biggrin_prosty.gif

3. - Hitman Rozgrzeszenie - Agent 47 powraca i w wielkim stylu jak dla mnie świetna fabuła tylko dubbing gorszy ( Małaszyński nie nadaje się na 47 ) Tryb Kontraktów jest również świetny więc 3 miejsce zasłużone

2. - Far Cry 3 - świetna gra tropikalna wyspa świetne postacie dobrze dobrany głos, miotacz ognia, tygrysy, łuk, duży otwarty świat no i samochód podobny do malucha biggrin_prosty.gif czego chcieć więcej biggrin_prosty.gif Zasłużone drugie miejsce

1. -The Walking Dead - najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem świetne dialogi świetne postacie niesamowity ciąg akcji do tego filmik co się zdarzy w kolejnym epizodzie po prostu must have dla graczy i tu nie ma co pisać tu jest co grać smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Diablo? Gdzie Diablo? Tylko ja uważam, że to gra genialna? No dobrze, ma trochę niedoróbek, jest inna niż poprzedniczki, ale to nadal Diablo! Dla mnie zawsze będzie numerem jeden. Tak wiem, jestem nieobiektywna, ale to w końcu mój osobisty ranking :)

1. Diablo 3 - Kocham nad życie i koniec. Nic mi nie odbierze przyjemności z tej radosnej młócki na potworach, ekspienia, farmienia i szukania ruchomych lokacji :))

2. The walking dead - Miłe zaskoczenie. Zakupiłam w ciemno, odpaliłam i później byłam już tylko zadowolona z zakupu.

3. Alan Wake - Klimat, klimat i jeszcze raz klimat! Atmosfera zaszczucia i niepewności. Ostatnio tak się bałam chyba przy Amnesii.

4. Death Rally - Oh yeah! Powrót do szczenięcych lat, do kłótni z bratem o komputer. Miodzik ;)

5. Darksiders II - Godna następczyni pierwszej części.

6. Mass Effect 3 - Jeśli mam decydować o losach galaktyki, to w takim wydaniu.

7. Torchlight II - Przyjemna siekanina ;)

8. Prototype 2 - Równie dobra jak jedynka.

9. Air Buccaneers - Coś zupełnie innego. Walki sterowcami, baśniowy klimat, spodobała mi się.

10. Ys Origin - Bardzo ją polubiłam.

Poza rankingiem umieszczę World of Warcraft, który bez wątpienia był moim odkryciem roku.

Dlaczego nie ma tu Hitmana, Far Cry'a, AC III, czy Maxa Payne'a? Ano nie grałam jeszcze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top 10 z mojej strony nie będzie bo nie miałem czasu aż tylu gier przetestować ;P

1. Mass Effect 3- najlepsza fabuła, klimat, trzyma w napięciu do końca.

2. Alan Wake- długo czekałem na grę bo od 2005r. mroczny klimat Alana jest na poziomie, miasteczko ciągnie do siebie :D

3. Max Payne 3 nie tak dobry jak poprzednie 2 części ale dalsze losy Maxa porostu grzech nie zagrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...