Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GilianV13

[Problem] Biblioteki systemowe, brak procedur.

Polecane posty

Witam!

Otóż gdy odpalam NFSW wyskakuje mi error oto jego treść: Nie znaleziono wejścia procedury_except_handler4_common w bibliotece msvcrt.dll. Nie wiem dlaczego i czym ten komunikat skutkuje. Gra normalnie działa tylko tekstury mojego samochodu się nie ładują i dźwięk przerywa.

Oczywiście mogę dołączyć screena i w konkluzji będzie widać błąd z teksturami.

Byłem już na innym forum ale nic nie dało było kilka odpowiedzi żebym zrobił to lub tamto. Program ''chkdsk'' wykrył problemy jednak nie może ich naprawić, ponieważ służy tylko do odczytu. Kazano mi abym włożył płytkę z systemem otworzył wiersz polecenia i wpisał ''sfc /scannow''. Jednakże płytki z systemem nie posiadam, ponieważ w serwisie wgrano mi inną wersję systemu. Jest chyba inna możliwość wykonania tej procedury lecz nie mam o niej pojęcia.

W logach OTL i Extras nic nie wykryto, w logach z usuwania również nic.

Problem jest o tyle dokuczliwy że nawet z odtwarzaniem muzyki, dźwięków i filmów mam problem. Przy odtwarzaniu muzyki mam dziwne echo, a w grach mam dziwne przycinanie dźwięków [jakby klatkowanie]. Filmy na YT klatkują.

Liczę na szybką pomoc!

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizuj sterowniki karty graficznej i dźwiękowej, przynajmniej tyle wstępnie.

Podaj pełną konfigurację sprzętową komputera.

Jeśli masz możliwość (PC na gwarancji) - zgłoś się do serwisu z prośbą o przeinstalowanie systemu. Wcześniej jednak sprawdź, czy wszystkie kable są dobrze podpięte do dysku twardego i czy złącza nie są uszkodzone lub zakurzone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...