Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcinpfk

Wolno działający internet w TP(Orange)

Polecane posty

Czesc

Mam problem z internetem od tp(orange). Prędkość łacza wynosi 6Mbit/s w umowie. W praktyce jest 1. Robie test na komputer świat i wskazuje mi 1 nieraz 6. Co jest tego powodem? Miałem neta w tp i wszystko było ok a w orange dziadostwo. Jest tego jakaś przyczyna sprzętowa? Livebox? oprogramowania? czy po prostu orange tnie w [ciah]. Nieraz nie da się wejść w google czy gg.

Z góry dzięki

Używanie wulgaryzmów jest zakazane - Hakken

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam dokładnie ten sam problem, również prędkość internetu 6Mbit/s jednakże jest to DO 6Mbit/s i nic nie da się z tym zrobić, niestety. Pingi po 300 ms, prędkość internetu poniżej 1Mbit/s, jedynie w nocy działa to normalnie. A czym jest to spowodowane? Otóż Orange ostatnio wprowadziło ofertę od 1 do 10 Mbit/s, użytkownicy przeszli na tą ofertę i po prostu centrale tego nie wytrzymują. W mojej miejscowości nie ma ani jednego wolnego miejsca w centrali, tak jest zapchana. Po prostu masz przeciążone łącze i nic z tym nie da się zrobić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to jest. Podpisuje umowę z TP. Korzystam z niej jakieś 2 miesiące i nagle dowiaduje się , że TP już nie ma a jest orange. Bez mojej wiedzy zmienia sie dostawca internetu. W związku z tym nie chce korzystać z takiego internetu i czy mogę zrezygnować z ich usług? Jakie wiążą się z tym konsekwencje? Jak miałem w TP to internet działał na pełnej prędkości i nie było mowy o słowie "do"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...