Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

arieloni

Rozwiązany: Win 7 oem - czy można instalowac na dwa kompy?

Polecane posty

Witam! W ostatnim nr magazynu nawet cos było wspomniane na ten temat, a mianowicie jakiś czas temu kupiłem kompa bez windowsa i dokupiłem go. Chodzi o wersje win 7 OEM. Mam zamiar zmienic teraz puszke i chciałem zapytać jeśli odinstaluje windowsa z puszki którą posiadam i zainstaluje na nowe pudło czy wszystko bedzie ok? z góry dzięki za pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie bylo to tak. Piorun trafil mi w blok i spalil sieciowke czyli plyta uszkodzona. Dostalem z ubezpieczenia nowa. Windows sie aktywowal samodzielnie ale bylo to niezgocne z licencja. Zadzwonilem na infolinie i powiedzialem co i jak. Poprosili o meila na ktory wyslali odpowiedz ze jest ok. Inaczej mowiac microsoft pozwala za zgoda na zlamanie licencji...bo wiedza ze ktos taki bedzie zadowolony i kupi kolejny system. Dzieki tej polityce mam vista hp, vista ultimate, 7hp, 7upgrade, xp i office. Zarobili szmal bo byli w porzadku wiec i ty badz w porzadku dla nich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to trochę bez sensu, mam na myśli, skoro system się aktywował, na innej płycie głównej, to znaczy, że oni są już poinformowani, a przynajmniej mają to odnotowane w systemie. Znaczy się skoro reszta podzespołów się nie zmieniła, a wszystkie są podpisywane cyfrowo, czy jakoś tak, to oni wiedzą, że na tym komputerze, z tymi wnętrznościami wymieniono, nazwijmy to, żołądek, znaczy się płytę główną. Fakt dzwonienia do nich, aby ich jeszcze o tym poinformować zakrawa na, bo ja wiem, nadpobudliwość, z całym szacunkiem dla ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...