Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rogal2

Problem z monitorem

Polecane posty

Witam otóż posiadam monitor LG FLATRON L1715S i mam pewien problem gdyż jak włączam np: CS: GO ( teraz jest free to play) To wyskakuje mi czarny ekran i komunikat od monitora pisze am tak : "Parametr sygnału poza zakresem pracy" i jedyne co moge zrobić to nacisnąć alt+tab i przełaczyć i wyłączyć grę zamykając okno. Nie wiem czy jest na to jakiś sposób czy poprostu musze kupić nowy monitor. Dzieje się tak tylko w przypadku niektórych gier Np; CS: GO, DOTA 2 . A już np Battlefield 3 Działa jak należy. Z góry dziękuje za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może coś pokombinowałeś z rozdzielczością lub odświeżaniem? (wskazuje na to komunikat - albo za wysoka rozdzielczość lub odświeżanie) Przeinstaluj także sterowniki od karty graficznej. Następnie ustaw jakąś niską rozdzielczość i odpal CS-a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz, czy w sterownikach karty graficznej jest możliwe przestawianie parametrów na zasadzie - decydują ustawienia panelu sterowników vs. decydują ustawienia w grze. Ważne parametry (te, które mogą powodować takie zachowanie) to rozdzielczość i szybkość odświeżania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...