Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mrocz3k3

Naprawa Filmu

Polecane posty

Witam, odrazu powiem, że jeżeli napisałem ten temat w złym dziale prosze o przeniesienie ale nie o usunięcie :)

Otóż tak, mam problem z odtworzeniem filmiku 3gp. Gdy kręciłem film moim telefonem komórkowym-HTC Hero rozładowała się bateria i telefon się wyłączył. Kiedy w domu naładowałe telefon i chciałem odtworzyć filmik wyświetla się błąd. Czytałem o tym troche w necie i próbowałem otwierać ten filmik w innych programach takich jak VLC Media PLayer czy ALL Player.

Dodam, że filmik wazy 90 mb.

Czy da radę sie to naprawić? Czy istnieje jakis program do naprawy filmów?

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, czy film daje się skopiować? Jeśli jest na karcie pamięci (niezależnie od tego czy daje się skopiować, pytanie jest tylko diagnostyczne) zrób kopię posektorową karty do pliku obrazu. Postaraj się do tego czasu nie używać tej karty (nie zapisywać a najlepiej wyjąć ją z telefonu) Jakiego rodzaju błąd się wyświetla? Trzeba ustalić czy jest to tylko uszkodzony plik, czy uszkodzony jest cały system plików, czy jedno i drugie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie mógłbyś mi pomóc wymieniając nazwy programów i wtedy bym je instalował i próbował naprawic ten film metodą prób i błędów. A wysłanie do ciebie mojego pliku odpada ponieważ są tam za ważne dane, żeby wysyłać je osobą trzecim, więc dlattego tez mi na tym tak zależy.

Próbowałem zmienić format z 3gp na Avi przez format factory ale przy 84% Wyskakiwał error. Pomyślałem, że przez AVI DOCTOR w ALL Player dam rade to naprawić ale nie umiem zmienić formatu pliku. Masz tutaj dokładne dane. Może się jakoś przydadzą.

Oto one: https://picasaweb.google.com/107493192177345447163/ScrapbookPhotos#5801388426430100018

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...