Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elmo321

Spalony kabel od... czegoś

Polecane posty

Spalony kabel od głośniczka systemowego. Nie wiem jakim cudem, raz widziałem podobną akcję ze stacja dyskietek - masz gdzieś zwarcie. Miernikiem sprawdź odpowiednie przyłącza na płycie - w jakim czasie i jakie napięcie na nich występuje, jaki jest na nich opór i jaki jest opór na głośniczku. Jeśli nie wiesz jak o czym piszesz to pozostaje serwis - inaczej grozi Ci pożar.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś musi być zwara albo na głośniczku albo nie daj boże na płycie głównej .

Po 1 wyczyść go z kuzu przy okazji ,a po 2 obejrzyj dokładnie płytę główna z obu stron w miejscu tego złącza czy nie widać tam oznak nad palenia jeśli nie daj boże coś tam będzie to niestety płyta główna może być do wymiany ale sprawdź też napięcia na zasilaczy i przy okazji podaj markę zasilacza.

Gdzieś musi być zwara albo na głośniczku albo nie daj boże na płycie głównej .

Po 1 wyczyść go z kuzu przy okazji ,a po 2 obejrzyj dokładnie płytę główna z obu stron w miejscu tego złącza czy nie widać tam oznak nad palenia jeśli nie daj boże coś tam będzie to niestety płyta główna może być do wymiany ale sprawdź też napięcia na zasilaczy i przy okazji podaj markę zasilacza.

Musiałem cytatem: Tylko nie włączaj kompa po raz 2 z tym stopionym kablem bo to się może źle skończyć dla płyty głównej ,a kabelek możesz wymienić ale głośniczek też jest do wymiany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba było coś z głośniczkiem, z wyjętym kablem już wszystko działa. Ten głośniczek nie jest mi chyba do szczęścia potrzebny? Zasilacz: Gaming Power Gap565V2 550 watt. Ale to raczej przez world of warplanes, bo potem wyskoczył bsod. Poczekam na update i zobaczę czy wszystko będzie działać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...